Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (12)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (4)

 Basketbal (82)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (51)

 Futbal (3425)

 Hádzaná (27)

 Hokej (254)

 Motocykle (10)

 Rugby (12)

 Tenis (2)

 UFC (12)

 Volejbal (48)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Rýchly návod ako hrať

Ako sa zaregistrovať ?

Registrovať sa a zúčastňovat sa kurzových stávok môže občan SR i cudzinec, ak je starší ako 18 rokov a súhlasí s herným plánom a všeobecnými podmienkami. Pre úspešnú registráciu budete potrebovať bankový účet vedený v slovenskej banke alebo pobočke zahraničnej banky na Slovensku, funkčné e-mailové konto a mobilný telefón.
Pred registráciou si, prosím, prečítajte Herný plán a Všeobecné podmienky. 
Kliknite na odkaz 'Registrácia' a vyplňte registračný formulár. Dbajte prosím na presnosť všetkých Vašich osobných údajov. Po správnom vyplnení registračného formulára obdržíte e-mailovú správu s heslom, číslom hráča a aktivačným odkazom. E-mailovú správu s potvrdením registrácie nevymazávajte, obsahuje Vaše prihlasovacie údaje aj číslo hráča.
Klinknite na aktivačný link alebo ho prekopírujte do adresného riadku prehliadača. Vaša registrácie je týmto úspešne dokončená.

Ako sa prihlásiť do svojho hráčskeho účtu ?

Na stránke www.victorytip.sk zadajte svoje prihlasovacie údaje v bloku 'Prihlásenie'. Ako prihlasovacie meno slúži Vaša e-mailová adresa a heslo Vám bolo zaslané v e-mailovej správe po zaregistrovaní.

Ako si navýšim svoj hráčsky účet ?

Pred podaním Vášho tiketu je potrebné poslať peňažný obnos na Váš hráčsky účet. Kliknite na odkaz 'Doplniť' v bloku 'Váš účet'. Možností doplnenia Vášho účtu je viacero. Najrýchlejší spôsob je využiť platobný produkt Vašej banky, ktorý využíva prihlasovacie údaje internetového bankovníctva. 
Podporované platobné produkty:

  • TatraPay  (Tatrabanka)
  • SporoPay (Slovenská sporiteľňa)
  • VUB ePlatby (VÚB)
  • UniPlatba (UniCredit Banka)
  • DexiaPay (Dexia Banka)  

Ďalším spôsobom navýšenia hráčskeho účtu je priamym vkladom / bankovým prevodom na bankový účet stávkovej spoločnosti vedený v TatraBanke. Tento spôsob navýšenia hráčskeho účtu môže trvať dlhšie.

Ako podám svoj prvý tiket ?

Je to veľmi jednoduché. Zobrazte si kurzovú ponuku, prostredníctvom menu na ľavej strane webovej stránky. Na výber je množstvo zobrazení kurzovej ponuky podľa rôznych kritérií.
Vyberte si zvolenú športovú udalosť a kliknite sa vybraný kurz. Daný tip sa pridá na Váš tiket. 
Potom už stačí zvoliť stávkový vklad a kliknúť na 'Vsadiť'. Ak bol tiket okamžite prijatý, zobrazí sa hláška 'Tiket prijatý'. Je možné, že tiket nebude okamžite prijatý, ale bude odoslaný na potvrdenie zodpovedným pracovníkom 
stávkovej spoločnosti. V tomto prípade, zobrazí sa hláška 'Tiket prijatý na potvrdenie operátorom'. Tiket môže byť operátorom prijatý alebo zamietnutý, stav tiketu si priebežne kontrolujte v zozname tiketov.

Ako podám rozpisovú stávku ?

V hornej časti bloku tiketu sa nachádzajú tri ikonky, ktorými sa prepína typ tiketu. Na výber je jednoduchá stávka, rozpisová stávka a skupinová rozpisová stávka.

Solo / kumulovaná stávka

Rozpisová stávka 

Skupinová rozpisová stávka

Zvolte si typ rozpisu kliknutím na príslušnú ikonku. Jednotlivé tipy pridávate do rozpisu obyklým spôsobom, teda kliknutím na kurz vybraného tipu v zobrazení kurzovej ponuky.
Pevný tip alebo tutovku rozpisu označíte zaškrtnutím zaškrtávacieho políčka, ktoré sa nachádza naľavo od tipu. Nezaškrtnutý tip je rozpisový tip. Pre konečné podanie rozpisu kliknite na tlačidlo 'Vsadiť'.

Pevný tip (tutovka) 

Rozpisový tip

Nasleduje zadanie vkladov na jednotlivé kombinácie, pre zvolené kombinácie (n-tice) zadajte svoj vklad. Kombinácie, ktorým vklad nezadáte, nebudú zahrnuté v rozpise (nebudú hrané).)
Klinutím na tlačidlo 'Ďalej' sa rozpis prepočíta a zobrazí sa informácia o počte dieľčich stávok, celkovom vklade na rozpis, možnej výhre a čistej výhre. Konečne stačí kliknúť na 'Vsadiť' a rozpis je podaný.

Skupinový rozpis oproti obyčajnému rozpisu navyše vyžaduje, aby všetky jeho tipy boli zaradené do skupín. Rozpisové skupiny sú označené písmenami A,B,C ... I. Tip je možné zaradiť ešte do skupiny Tutovky. Skupina Tutovky obsahuje pevné tipy skupinového rozpisu. Ak nie sú všetky tipy skupinového rozpisu zaradené, nie je možné pokračovať ďalej, až kým nie sú všetky tipy zaradené do skupín.  

Ako si vyplatím výhru?

Výhra sa pripíše na Vaše hráčske konto po až vyplatení výherného tiketu. Vyplatením výherného tiketu súhlasíte s výškou výhry. Vyplatiť tiket je možné v zozname tiketov (kliknite na 'Tikety'), alebo v podrobnom zobrazení tiketu - kliknutím na tlačidlo . 

Ako si prevediem peniaze na svoj bankový účet?

Prevod peňazí z Vášho hráčskeho účtu na Váš bankový účet je riešený prostredníctvom požiadavky na výplatu. Do momentu vybavenia Vašej požiadavky Victory Tipom je možné výšku požiadavky meniť prípadne ju zrušiť. Požiadavku na výplatu zadáte kliknutím na odkaz 'vybrať' v bloku 'Váš účet'.

Ako si zmením nastavenia svojho účtu?

Váš hráčsky účet má niekoľko nastavení, ktorými môžete meniť jeho funkčnosť. Nachádzajú sa Vašom profile, ktorý si zobrazíte kliknutím na 
Nastaviteľné možnosti:

► Posielanie potvrdenia o prijatí tiketu e-mailom  (zap / vyp)
► Posielanie potvrdenia o vyhodnotení tiketu e-mailom  (zap / vyp)
► Posielanie potvrdenia o zamietnutí tiketu e-mailom  (zap / vyp)
► Posielanie SMS potvrdenia o vyhodnotení tiketu  (zap / vyp)
► Nastavenie času, počas ktorého Vám nebudú posielané SMS správy o vyhodnotení tiketu (od hh:mm do hh:mm)

Na zmena Vašich osobných údajov slúži textový formulár do ktorého zadáte požadované zmeny Vašich osobných údajov. Nezabudnite prepnúť označenie typu takejto správy na 'Zmena osobných údajov'.

Ako pošlem správu / otázku / reklamáciu ?

Formulár na posielanie všeobecných správ Victory Tipu je nachádza vo Vašom profile na konci stránky. Kliknite na Napíšte správu, ktorú chcete odoslať Victory Tipu, do textového poľa. Prepnite typ správy na 'Iná správa' a kliknite 'Odoslať'.

 

 

 

 

ZatvoriŤ