Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (24)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (3717)

 Hádzaná (35)

 Hokej (310)

 Rugby (10)

 Tenis (137)

 Volejbal (20)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Žilinčania v Bilbau, eufória kvôli rešpektu neprišla

27.08.2015 "Šošoni" napriek heroickému minulotýždňovému domácemu víťazstvu 3:2 nad Athleticom ani víkendovému presvedčivému fortunaligovému triumfu 4:1 nad Senicou nepodľahli prehnanej eufórii pred štvrtkovou odvetou play-off.

 

Výprava úradujúceho slovenského futbalového vicemajstra MŠK Žilina včera pristála na letisku v Bilbau. 

Tréner Adrián Guľa má k dispozícii kompletný nominovaný káder, dlhodobo chýba iba skúsený stredný obranca Jozef Piaček. 

"Šošoni" napriek heroickému minulotýždňovému domácemu víťazstvu 3:2 nad Athleticom ani víkendovému presvedčivému fortunaligovému triumfu 4:1 nad Senicou nepodľahli prehnanej eufórii pred štvrtkovou odvetou play-off o postup do skupinovej fázy Európskej ligy 2015/2016 na štadióne San Mamés v Baskicku. Nebol na to priestor, pretože si uvedomujú silu súpera.

"Je podstatné, že máme za sebou stretnutie s Bilbaom na vlastnom trávniku. Chalani tam pocítili kvalitu protivníka. Keď začnete lietať v oblakoch, prefacká vás sprava, zľava. Ich pokoj na lopte nás núti byť neustále ostražití. Nie je čas myslieť na to, čo bude po zápase, ale potrebujeme pracovať v prítomnosti. Sústredíme sa na každú sekundu v príprave i zápase. Eufória neprišla, lebo chlapci majú rešpekt k oponentovi a vedia, že nás čaká náročná robota," odpovedal tréner Adrián Guľa na otázku agentúry SITA.