Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (10)

 Basketbal (56)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (3649)

 Hádzaná (38)

 Hokej (510)

 Rugby (10)

 Tenis (238)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Weiss podstúpil operáciu, bude chýbať reprezentácii

22.08.2015 Slovenský futbalista bude chýbať na kvalifikačný dvojzápas proti Španielsku a Ukrajine v boji o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy do Francúzska.

 

Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss koncom júla utrpel zlomeninu ruky a po nepriaznivo sa vyvíjajúcej liečbe v pondelok napokon podstúpil operáciu. Znamená to, že 25-ročný stredopoliar katarského klubu SC Lekhwiya nebude k dispozícii trénerovi slovenského národného tímu Jánovi Kozákovi na kvalifikačný dvojzápas proti Španielsku a Ukrajine v boji o postup na budúcoročné majstrovstvá Európy do Francúzska.

"Musel som ísť na zákrok, nakoľko sa po troch týždňoch ukázalo, že sa to nehojí, ako má. O dva týždne začínam individuálnu prípravu bez mužstva, pretože nemôžem mať žiaden fyzický kontakt pri hre. Ruka by mala byť v poriadku tak za štyri až šesť týždňov, takže je mi veľmi ľúto, ale na zraz reprezentácie neprídem. O tri týždne idem znovu na kontrolu a uvidíme ako ďalej," uviedol Weiss na facebooku. 

Slovenská reprezentácia sa predstaví 5. septembra v Oviede proti domácim Španielom, o tri dni neskôr nastúpi v Žiline proti Ukrajincom. Slovensko je zatiaľ na čele kvalifikačnej C-skupiny s plným počtom 18 bodov. S trojbodovým odstupom nasleduje Španielsko, o šesť bodov za lídrom zaostáva Ukrajina.