Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (44)

 Basketbal (98)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (5873)

 Hádzaná (54)

 Hokej (520)

 Motocykle (28)

 Rugby (13)

 Šípky (5)

 Tenis (197)

 Volejbal (34)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Verner Lička: Súperi na ME 2016 budú Slovákov ničiť

17.12.2015 Súperi slovenských futbalistov chcú podľa Vernera Ličku svojho protivníka eliminovať a zničiť. Zápasy s Anglickom a Walesom bolia, Rusko je schopné čohokoľvek.

 

Niekdajší československý reprezentant a futbalový expert Verner Lička si myslí, že Slováci to budú mať počas budúcoročných ME vo Francúzsku náročnejšie ako českí hráči. "Ak by som si mohol vybrať, prikloním sa k českej skupine (Španielsko, Chorvátsko, Turecko, pozn.). Sú to tri južanské výbery, ktoré majú spoločnú jednu vec - ich hra je založená na individuálnych schopnostiach, chcú nad súperom vyhrať futbalovo," vyhlásil 61-ročný Lička v rozhovore pre lidovky.cz.

"So Slovákmi by som nemenil. Ich súperi chcú svojho protivníka eliminovať a zničiť. Zápasy s Anglickom a Walesom bolia. Ich herný štýl je postavený na obrovskej miere agresivity, rýchlosti a nasadení. Rusko je schopné čohokoľvek, zdolať Anglicko a potom prehrať s kýmkoľvek. Keď sa však pozriem na zostavu Slovákov a kluby, v ktorých hrajú, nie je dôvod, prečo by sa mali báť. Slovensko jednoznačne pasujem na postup," doplnil bývalý tréner Ostravy, Wisly Krakov či katarskej reprezentácie.