Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (12)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (4)

 Basketbal (82)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (51)

 Futbal (3418)

 Hádzaná (27)

 Hokej (254)

 Motocykle (10)

 Rugby (12)

 Tenis (2)

 UFC (12)

 Volejbal (48)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

V Reale chcú Španiela, novým trénerom bude zrejme Benítez

28.05.2015 Prezident Realu Madrid Florentino Pérez na margo nového trénera vyhlásil, že by bolo dobré, keby vedel po španielsky. Vážnym kandidátom na uvoľnenú stoličku v tíme Realu Madrid sa tak stal Rafael Benítez.

 


Talianske médiá informujú už ako o hotovej veci, že klub SSC Neapol vo štvrtok oficiálne oznámi odchod španielskeho trénera Rafaela Beníteza. Novinári z Apeninského polostrova nepochybujú o tom, že novým koučom mužstva zo štadióna San Paolo sa stane Srb Siniša Mihajlovič - aktuálne tréner Sampdorie Janov.

Benítez údajne nepredĺži kontrakt s SSC

Klub spod Vezuvu zvolal na štvrtok oficiálnu tlačovú konferenciu, na ktorej má prezident Aurelio De Laurentiis poďakovať Benítezovi za dvojročnú prácu v Neapole. Päťdesiatpäťročný Benítez sa údajne rozhodol nepredĺžiť kontrakt s SSC, pretože dostal ponuku od Realu Madrid. "Partenopei" poslednýkrát povedie v nedeľňajšom dueli záverečného kola Serie A proti Laziu Rím, ktorý rozhodne o miestenke do Ligy majstrov pre jedno zo spomenutých mužstiev. 


Nový tréner Realu by mal vedieť po španielsky, vyhlásil Pérez

Ako je známe, Real Madrid sa pred niekoľkými dňami rozlúčil s koučom Carlom Ancelottim. Talian síce nesklamal, ale Realu sa nepodarilo získať v tejto sezóne významnejšiu trofej. Niekdajší kormidelník Paríža St. Germain, FC Chelsea, AC Miláno, Juventusu Turín a Parmy si navyše musí oddýchnuť od futbalu z vážnych zdravotných dôvodov. 

Prezident Realu Madrid Florentino Pérez na margo nového trénera vyhlásil, že by bolo dobré, keby vedel po španielsky. Vážnym kandidátom na uvoľnenú stoličku v tíme "bieleho baletu" sa tak stal práve rodák z Madridu Benítez. Pre zaujímavosť, posledným rodeným Madridčanom, ktorý viedol tím Realu, bol koncom roka 2004 Mariano García Remón. Niekdajší brankár vtedy dočasne pripravoval mužstvo po tom, ako rezignoval José Antonio Camacho. 

Benítez v minulosti hrával za rezervu Realu Madrid, v začiatkoch trénerskej kariéry trénoval mládežnícke výbery a v rokoch 1993-1995 aj jeho B-mužstvo. V roku 2013 v jednom z rozhovorov vyhlásil, že byť trénerom Realu je jeho najväčším pracovným snom. Talianske médiá začali špekulovať aj o tom, že by si mohol na Štadión Santiaga Bernabéua priviezť z Neapola aj nejakú hráčsku posilu. 

Rafael Benítez sa v tejto sezóne predstavil aj na Slovensku, v dueli 2. kola I-skupiny Európskej ligy 2014/2015 zvíťazil Neapol na bratislavských Pasienkoch nad miestnym Slovanom 2:0.