Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

V Manchestri si brúsia zuby na hviezdne trio FC Barcelona

17.12.2015 Britské médiá špekulujú, že oba manchesterské kluby sa budú všemožne usilovať o to, aby FC Barcelona 'ukradli' členov útočného trojzáprahu snov MSN.

 

Ak sa niektoré prestupy futbalových superhviezd doteraz pohybovali v závratných sumách, tak budúce leto môže prekonať všetky rekordy.

Podľa špekulácií britských médií v letnom prestupovom termíne sa oba manchesterské kluby všemožne budú usilovať o to, aby španielskemu suverénovi súčasnosti FC Barcelona "ukradli" členov útočného trojzápragu snov MSN, čiže Lionel Messi - Luis Suárez - Neymar. "Hoci Blaugranas niekoľkokrát zdôraznili, že toto trio nie je na predaj, oba kluby z Manchestru ich budú lákať až sumou vo výške miliardy libier," napísal The Sun.

Či už je za zámerom City a United súčasná slabšia výkonnosť alebo len ambícia môcť si dovoliť uloviť aj najväčšie kúsky z futbalového rybníka, je momentálne v rovine úvah. Podľa The Sun výkonný viceprezident United Ed Woodward "zúfalo túži" po získaní Neymara a jeho rival zo City, Khaldoon al Mubarak zasa údajne v tichosti pracuje na najväčšom transfere v dejinách futbalu, čiže získaní Lionela Messiho.

"V duchu hesla 'peniaze nie sú problém' budeme zrejme svedkami veľkého boja medzi City a United o to získať aspoň jedného člena útočného trojzubca MSN," píše server Soccernet. Do tejto bitky o futbalový svetový výkvet treba údajne zarátať aj záujem o služby dvojice vychýrených trénerov - Pepa Guardiolu a Carla Ancelottiho.

Podľa The Sun sú v City ochotní ponúknuť za príchod Messiho 550 miliónov libier (756 miliónov eur) a za Neymara 195 miliónov libier (268 miliónov eur) aj s dodatkom v zmluve, že po skončení ich pôsobenia na Etihad Stadium si ešte zahrajú v MLS za New York City FC, ktorý je sesterským klubom Citizens.

"Ponúkané sumy, akokoľvek sa zdajú byť premrštené, sa môžu reálne naplniť, ak sa klubom z Manchestru podarí vydolovať viac peňazí z novej zmluvy o televíznych právach a sponzoringu v Anglicku," končí sa úvaha britských médií.