Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (31)

 Basketbal (92)

 Cyklistika (15)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (4660)

 Hádzaná (30)

 Hokej (447)

 Rugby (4)

 Šípky (9)

 Tenis (256)

 UFC (11)

 Volejbal (32)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

V Dánsku triumfoval Breschel, Sagan a Kollář skončili vzadu

07.08.2015 Na čelo celkového priebežného poradia sa dostal Lars Ytting Bak.

 

Domáci Matti Breschel z tímu Tinkoff-Saxo zvíťazil v 3. etape cyklistických pretekov Okolo Dánska so štartom aj cieľom vo Vejle.

Na čelo celkového priebežného poradia sa po štvrtku dostal jeho krajan Lars Ytting Bak (Lotto Soudal), ktorý vedie o 3 sekundy pred Talianom Marcom Marcatom a o 12 sekúnd pred ďalším Dánom Christopherom Juulom Jensenom.

V Dánsku štartuje aj dvojica Slovákov z tímu Tinkoff-Saxo, ktorým sa vo štvrtok nedarilo. Juraj Sagan prišiel do cieľa presne na stom mieste a jeho oddielový kolega Michael Kolář bol stoôsmy, obaja s odstupom 17:32 min. Celkovo patrí J. Saganovi 77. priečka (+18:15 min) a Kolář je stošestnásty (+28:13).

Výsledky: 1. Matti Breschel, Tinkoff-Saxo 4:36:35 h, 2. Rasmus Guldhammer, Cult Energy Pro Cycling, 3. Alexander Kamp (všetci Dán.) - obaja +1,... 100. Juraj Sagan, 108. Michael Kolář (obaja SR) obaja Tinkoff-Saxo - obaja +17:32
Poradie po 3. etape: 1. Lars Ytting Bak (Dán.) Lotto Soudal 13:52:07 h, 2. Marco Marcato (Tal.) Wanty - Groupe Gobert +3 s, 3. Christopher Juul Jensen (Dán.) Tinkoff-Saxo +12,... 77. Juraj Sagan +18:15, 116. Michael Kolář (obaja SR) obaja Tinkoff-Saxo +28:13 min


Okolo Dánska - 3. etapa (Vejle - Vejle, 185 km):

Sagan v Bratislave rozdával podpisy a prezradil ďalšie plány

Peter Sagan po úspešnej Tour de France absolvoval sériu exhibičných pretekov v Belgicku a potom si tri dni oddýchol pri mori s priateľkou. Na Vuelte sa chce dobre pripraviť na majstrovstvá sveta.


Peter Sagan má v pláne absolvovať cyklistické preteky Vuelta a Espaňa a dobre sa tam pripraviť na septembrové majstrovstvá sveta v americkom Richmonde.

Šancu zabojovať o prvé miesto nepremrhá

Vuelta je poslednou z troch súčastí tzv. Grand Tours a štvornásobný držiteľ zeleného trička z Tour de France by mal figurovať v zostave Tinkoff-Saxo pre tieto preteky, ktoré sa začnú 22. augusta.

"Vuelta by mohla byť vhodná šanca pripraviť sa dobre na majstrovstvá sveta. Nemám zatiaľ stanovené konkrétne ciele na Vueltu, chcel by som sa tam najmä opäť zapracovať do pretekárskeho rytmu. Samozrejme, ak by bola šanca bojovať o prvé miesto v etape, nepremrhám ju," uviedol Sagan na štvrtkovom stretnutí s novinármi v Bratislave.

Peter Sagan po úspešnej Tour de France absolvoval sériu exhibičných pretekov v Belgicku a potom si tri dni oddýchol pri mori s priateľkou. Vo štvrtok absolvoval na brehu Dunaja v Bratislave stretnutie s fanúšikmi a médiami, ktoré pripravili jeho reklamní partneri. Jeho súčasťou boli mnohé sprievodné akcie vrátane autogramiády a koncertu Saganovej obľúbenej skupiny Replay Band. Akcia na Magio Pláži na Tyršovom nábreží trvala až do popoludňajších hodín.

Sagan je fanúšikom vďačný

"Ďakujem za podporu svojim partnerom, fanúšikom, aj za umožnenie stretnúť sa s nimi teraz v Bratislave. Na nedávnej Tour de France som si pripadal ako na majstrovstvách Slovenska. Každým dňom pribúdalo pri trati viac a viac slovenských vlajok, čo bolo super. Dokonca som videl aj ľudí z cudziny, ako mi mávali slovenskými vlajkami. Aj im všetkým sa chcem poďakovať,"
povedal Sagan.

Sagan na Tour de France 2015 štvrtýkrát v sérii získal zelený dres pre víťaza bodovacej súťaže a bol jedným z najaktívnejších cyklistov v pelotóne. O tom svedčia viaceré etapy, ktoré strávil v úniku. Až v piatich etapách finišoval na druhom mieste.

V najlepšej desiatke skončil desaťkrát. Celkovo sa jeden z najväčších cyklistických univerzálov súčasnosti pri štyroch štartoch na "Starej dáme" dostal 45-krát do Top 10. Zatiaľ naposledy sa tešil z etapového triumfu 5. júla 2013 na trase z Montpellieru do Albi.