Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (13)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (33)

 Basketbal (70)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (4593)

 Hádzaná (42)

 Hokej (438)

 Rugby (10)

 Tenis (199)

 Volejbal (24)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Trnava očakáva rekord, Spartak privíta lídra Fortuna ligy

26.11.2015 Manažment Spartaka Trnava pripravuje pre fanúšikov na zápas 17. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže aj viacero marketingových aktivít.

 

Nedeľňajší šláger 17. kola najvyššej slovenskej futbalovej súťaže FC Spartak Trnava - ŠK Slovan Bratislava sledoval v hľadisku najvyšší počet divákov v tejto sezóne - 15 109 ľudí. Táto rekordná návšteva sa možno bude opäť v novej trnavskej City Arene otriasať v základoch. 

V rámci záverečného 19. kola jesennej časti Fortuna ligy si totiž domáci hráči Spartaka v sobotu 5. decembra od 18.20 h zmerajú sily s futbalistami lídra tabuľky AS Trenčín. Súboj "andelov" s úradujúcim slovenským majstrom bude dozaista veľkým lákadlom, cieľom je vypredať nový Štadión Antona Malatinského s kapacitou približne 20-tisíc miest.

"Dostali sme informáciu, že do Trnavy sa chystá na zápas množstvo priaznivcov hostí, ktorí pricestujú špeciálnym vlakom. Trenčiansky klub organizuje devätnásť autobusov a ďalší fanúšikovia majú prísť individuálnou dopravou," citoval oficiálny web trnavského klubu slová PR a event manažéra FC Spartak Mareka Ondrejku. 

Zástupcovia AS Trenčín požiadali na spomenutý duel v Trnave o 1890 vstupeniek, čo je plná kapacita sektora hostí. "Veríme, že tento údaj nenechá chladných ani trnavských fanúšikov a zaplníme štadión. Bolo by skvelé, keby proti už istému jesennému majstrovi hnali našich chlapcov dopredu plné tribúny,"doplnil Marek Ondrejka. 

Manažment "červeno-čiernych" pripravuje pre fanúšikov aj viacero marketingových aktivít.