Rugby (11)

Tenis (160)

Volejbal (18)

Trenčín vyškolil dvadsiatku, Košice tesne zdolali Skalicu

28.10.2015 O osude duelu medzi Košicami a Skalicou rozhodol v štvrtej minúte nadstaveného času Martin Dudáš.

Hokejisti úradujúceho majstra HC Košice zvíťazili v utorkovom domácom dohrávanom zápase 9. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 nad mužstvom HK 36 Skalica 2:1 po predĺžení.

Hosťujúci Záhoráci síce od 25. min viedli zásluhou zásahu Reného Školiaka, ale "oceliari" o desať minút neskôr vyrovnali vďaka gólu Dalibora Bortňáka. O osude duelu rozhodol v štvrtej minúte nadstaveného času Martin Dudáš.

HC Košice - HK 36 Skalica 2:1 po predĺžení (0:0, 1:1, 0:0 - 1:0)
Góly: 35. Bortňák (E. Šedivý), 64. M. Dudáš (Matúš Chovan, M. Bartánus) - 25. R. Školiak (L. Klíma, Ďurák)
Vylúčení: 2:7 na 2 min, navyše: R. Lelkeš (Košice) a Ďurák (Skalica) 10 min osobný trest, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Snášel - Gavalier, N. Smrek, 2778 divákov

Zostavy:
Košice: T. Halász - M. Macejko, M. Dudáš, Matúš Chovan, Deyl, E. Šedivý, B. Pavúk, Hričina, Cebák - P. Bartoš, Lelkeš, Lapšanský - M. Bartánus, Češík, Bicek - T. Hrnka, Suja, Šoltés - Bortňák, R. Jenčík, D. Mikula
Skalica: Romančík - Ďurák, Polata, Opalek, Jan Novák, Barák, Zukal, Rožník - Lantoš, R. Školiak, Studenič - Klíma, Brendl, Komínek - Brodek, K. Jass, Bezúch - Kovalovský, Mickievics, Korytko

Hokejisti Dukly Trenčín nemali problémy v utorkovom zápase 16. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy 2015/2016 na klzisku tímu HK Orange 20, kde zvíťazili hladko 3:0. Góly Trenčanov na Zimnom štadióne Vladimíra Dzurillu v bratislavskom Ružinove strelili postupne v 12. min Tibor Melichárek, v 24. min Miroslav Zaťko a o dve minúty neskôr stanovil konečný výsledok stretnutia Martin Jakúbek. V utorok je ešte na programe dohrávka 9. kola HC Košice - HK 36 Skalica.

HK Orange 20 - Dukla Trenčín 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Góly: 12. T. Melichárek (V. Nemec, Zaťko), 24. Zaťko (J. Gašparovič, Michal Hlinka), 26. M. Jakúbek (T. Nechala, D. Hudec)
Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: M. Valach - Holienka, Výleta, 326 divákov

Zostavy:
Orange 20: Škorvánek - Meliško, Koch, Jendroľ, A. Sloboda, Ivanič, M. Moravčík, Košecký - J. Milý, Holešinský, Hrušík - Briestenský, Ondruš, J. Sukeľ - D. Novák, Adamčík, P. Galis - J. Tatár, M. Surový, Sádecký - Klenko
Trenčín: Kompas - A. Hatala, Richard Pavlikovský, M. Zaťko, P. Mikuš, T. Nechala, Ryzák, Holenda - Michal Hlinka, R. Dlouhý, J. Gašparovič - T. Melichárek, V. Nemec, Vozdecký - M. Jakúbek, J. Švec, D. Hudec - Berák, J. Zlocha, Pataky - Tužinský