Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (44)

 Basketbal (98)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (5833)

 Hádzaná (53)

 Hokej (464)

 Motocykle (28)

 Rugby (13)

 Šípky (5)

 Tenis (195)

 Volejbal (34)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Tour de France poznačil hororový pád, etapu stopli

07.07.2015 Do pádu, ktorý sa odohral 65 km pred cieľom sa zaplietol na dlhej rovinke aj doterajší vedúci muž Fabian Cancellara (Trek Factory). Nepríjemné šrámy na tele budú mať po kolízii aj Michael Matthews (Orica-GreenEdge), Greg Henderson (Lotto Soudal), Johan van Summeren (Ag2r La Mondiale) či Laurens ten Dam.

 

HUY - Španiel Joaquim Rodríguez sa stal víťazom 3. etapy cyklistických pretekov Tour de France, ktorá viedla z Antverp na vrchol kopčeka Mur pri Huyi a merala 159,5 km. Jazdec tímu Kaťuša triumfoval v náročnom závere pred Christopherom Froomom, tretí prišiel do cieľa Francúz Alexis Vuillermoz. 

Froome sa vďaka bonifikácii za 2. priečku dostal do žltého dresu, o jednu sekundu vedie pred Tonym Martinom a trinásť pred Tejayom van Garderenom. Doterajší líder Fabian Cancellara sa zaplietol do pádu a hoci pokračoval v etape, na najlepších nestačil. 

Peter Sagan obsadil v etape so stratou 40 sekúnd 27. miesto. Celkovo je zatiaľ šiesty s odstupom 31 sekúnd na Frooma. Sagan sa po pondelku stal držiteľom bieleho dresu pre najlepšieho jazdca do 25 rokov. 

K prvému veľkému pádu došlo 65 kilometrov pred cieľom. Problém vznikol, keď Bonnet trafil koleso jedného zo súperov pred sebou a ďalší jazdci za ním už nestačili zabrzdiť. Preteky sa skončili pre Williama Bonneta (FDJ), Simona Gerransa (Orica) i držiteľa bieleho dresu pre najlepšieho jazdca do 25 rokov Toma Dumoulina (Giant-Alpecin).Riaditeľ pretekov Christian Prudhomme najskôr etapu neutralizoval a po chvíli zastavil pelotón, aby lekári mohli ošetriť zranených cyklistov.