Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (10)

 Basketbal (56)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (3710)

 Hádzaná (38)

 Hokej (510)

 Rugby (11)

 Tenis (214)

 Volejbal (16)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Stochovi vyšiel návrat do Fenerbahce, štadión ho ospevoval

14.07.2015 Slovenský futbalista si v prípravnom zápase proti iránskemu tímu Zob Ahan v meste Düzce pripísal presný zásah i asistenciu.

 

Slovenský futbalový reprezentant Miroslav Stoch si nevedel vynachváliť premiérové stretnutie v drese tureckého klubu Fenerbahce Istanbul po návrate z úspešného hosťovania v FC Al-Ain v Spojených arabských emirátoch.

Niet sa čo čudovať, veď 25-ročný krídelník si v prípravnom zápase proti iránskemu tímu Zob Ahan (7:0) v meste Düzce pripísal presný zásah i asistenciu. Nitriansky rodák prihral na úvodný gól duelu a sám zvýšil na 2:0. Okrem tohto trafil konštrukciu súperovej bránky.

"Po dvoch rokoch som nastúpil vo farbách Fenerbahce a lepší návrat som si ani nemohol predstaviť. Mal som slzy na krajíčku, keď celý štadión spieval moje meno. Bolo to niečo krásne. Treba drieť ďalej, aby sme sa čo najlepšie pripravili na blížiacu sa Ligu majstrov. Nič iné nás momentálne nezaujíma. Mužstvo je naozaj nabité, tréner to bude mať zložité, na každý post sú dvaja či traja hráči. Urobím všetko, aby som nastupoval čo najviac. Dám do toho maximum a verím, že sezóna bude výborná," uviedol Stoch pre internetovú stránku svojej zastupiteľskej agentúry fsagency.eu.

Istanbulčanov vedie nový kormidelník Vítor Pereira. "Sympatický človek. Možno bude niekto prekvapený, ale takmer vôbec nebeháme, kompletne robíme s loptou a v tempe, čo je chvályhodné. Kouča Pereiru by som prirovnal k Josému Mourinhovi, pod ktorým som trénoval v FC Chelsea. Ide o moderného lodivoda, môžeme pod ním dosiahnuť veľké veci," dodal na fsagency.eu Stoch.