Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (7)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2558)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovensko otočilo zápas proti Bielorusku

04.05.2015 Dvojgólový Andrej Meszároš hrdinom zápasu.

 

Tréner Vladimír Vůjtek v porovnaní so sobotňajším zápasom proti Dánsku ponechal bez zmien zloženie obrany, útoky premiešal a v bránke bol opäť Ján Laco.

Slovenskí hokejisti vo svojom druhom vystúpení na 79. majstrovstvách sveta porazili Bielorusko 2:1 po predĺžení. Najlepšími hráčmi zápasu boli brankár Kevin Lalande a dvojgólový hrdina Andrej Meszároš.

Vedenie slovenskej hokejovej reprezentácie v nedeľu predpoludním zaplnilo zostávajúce miesta na turnajovej súpiske, kde dopísalo brankára Branislava Konráda, obrancu Ivana Baranku a tiež útočníkov Tomáša Tatara a Tomáša Jurča. Tréner Vladimír Vůjtek v porovnaní so sobotňajším zápasom proti Dánsku (4:3 po sam. nájazdoch) ponechal bez zmien zloženie obrany, útoky premiešal a v bránke bol Ján Laco. V búrlivej atmosfére ostravskej ČEZ arény nepremenil Gáborík v 5. minúte trestné strieľanie. Brankári na oboch stranách sa v úvodných dvoch dejstvách nemohli sťažovať na nedostatok práce, ale podarilo sa im udržať si čisté konto. 

Skóre stretnutia otvoril v 52. minúte Sergej Kosticyn, ale o 64 sekúnd neskôr vyrovnal Andrej Meszároš, pre ktorého to bol premiérový presný zásah v národnom mužstve pri 39. štarte. 

Meszároš si neskôr pripísal aj víťazný gól v predĺžení, keď prestrelil výborného Lalanda. V 28. vzájomnom zápase oboch výberov sa zrodil 16. triumf Slovákov, Bielorusi majú na svojom konte 11 víťazstiev a jeden zápas sa skončil nerozhodne.