Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (1)

 Basketbal (4)

 Bowls (3)

 Cyklistika (20)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (3490)

 Hádzaná (11)

 Hokej (468)

 Rugby (3)

 Tenis (113)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovenskí hokejisti opäť ťahali za kratší koniec

10.05.2015 Slovenská reprezentácia nedokázala vo svojom piatom zápase uspieť proti Fínsku, a šance na postup sa ešťe viac znížili.

 

Najlepšími hráčmi sobotňajšieho zápasu boli obaja brankári - Ján Laco a Juuse Saros. Prvý gól padol až v 51. minúte a strelil ho Joonas Donskoi.

Slovenskí hokejisti vo svojom piatom zápase na 79. majstrovstvách sveta prehrali s Fínmi 0:3. Najlepšími hráčmi duelu boli brankári Ján Laco a Juuse Saros.

Oproti stredajšiemu zápasu proti Nórsku urobil tréneri niekoľko zmien v zostave. Na tribúnu sa tentokrát posadili obranca Ivan Baranka a útočník Patrik Lušňák. Do zostavy sa vrátil kapitán Tomáš Kopecký, ktorý hral vo štvrtej formácii. Prvý gól duelu dosiahol v 51. minúte Donskoi, druhý pridal o päť minút neskôr Aaltonen a do prázdnej bránky Komarov spečatil fínsky triumf.

Po piatich zápasoch majú Slováci na svojom konte sedem bodov a sobotňajšou prehrou si znížili šance na postup do štvrťfinále.V predchádzajúcich zápasoch po nájazdoch zdolali Dánsko, po predĺžení si poradili s Bieloruskom, otočili aj súboj proti Slovinsku a v stredu nevyužili vedenie 2:0 a Nórom nakoniec podľahli 2:3.

Reprezentácia Suomi začala turnaj prehrou s USA (1:5), v nasledujúcich dueloch však Pekka Rinne "zatiahol roletu" a Fíni postupne zdolali Dánsko (3:0)
, Nórsko (5:0), Slovinsko (4:0).

V tridsiatom vzájomnom súboji oboch výberov slovenský tím utrpel 21. prehru, pätnásty zápas na MS sa skončil jedenástym neúspechom Slovákov. Slovenské mužstvo najbližšie nastúpi už v nedeľu 10. mája o 20.15 h proti úradujúcim majstrom sveta Rusom.