Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (7)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2575)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovenskí hádzanári opäť prehrali

03.05.2015 Slováci stále čakajú v kvalifikácií ME 2016 na prvé body

 

Reprezentácia hádzanárov Slovenska podľahla Lotyšom aj v druhom zápase v Hlohovci. Prehrali tesne 22:23.

Reprezentácia hádzanárov Slovenska nezískala prvé body v II. fáze kvalifikácie ME 2016 ani v sobotu. Zverenci trénera Zoltána Heistera mali v Hlohovci sľubne rozohrané stretnutie, ale napokon podľahli Lotyšom 22:23 (16:10) a neodplatili im stredajšiu prehru 18:25 z Dobele. Slováci zostávajú v tabuľke 3. kvalifikačnej skupiny po 4. kole na 4. mieste s nulou na konte a bez šance postúpiť na kontinentálny šampionát. Najbližšie sa slovenskí hráči predstavia v stredu 10. júna, keď v Prešove privítajú Slovincov. 

Slováci zostávajú v tabuľke 3. kvalifikačnej skupiny po 4. kole na 4. mieste s nulou na konte a bez šance postúpiť na kontinentálny šampionát. Najbližšie sa slovenskí hráči predstavia v stredu 10. júna, keď v Prešove privítajú Slovincov. 

Slováci neudržali sedemgólové vedenie 

Lotyši síce viedli v úvode 1:0 a 2:1, ale v ďalšom priebehu dlhé minúty vyhrávali Slováci. Tí sedemgólovou šnúrou otočili v 11. minúte na 8:2. Opäť bol ich oporou brankár Putera a strelecky ťahal družstvo Hruščák, ktorému sekundovali Rábek, Volenics i Szücs. 

Súper síce v 17. minúte znížil na 7:9, ale dva rýchle góly Szücsa priniesli vzápätí upokojenie do radov slovenského družstva. To tentoraz bránilo lotyšského kanoniera Krištopansa osobne a v prvej tridsaťminútovke mu dovolilo zapísať sa do streleckej listiny iba raz. Prvé dejstvo sa skončilo v prospech Heisterových zverencov 16:10.