Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (39)

 Basketbal (56)

 DUEL VICTORKY (3)

 Formula (52)

 Futbal (5576)

 Hádzaná (38)

 Hokej (391)

 Rugby (9)

 Tenis (21)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan porazil v derby Trnavu

26.08.2015 Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v tradičnom slovenskom derby nad rivalom z Trnavy. V zápase Fortuna ligy sa gólovo prezentovali domáci Milinkovič a Zreľák.

 

 Futbalisti ŠK Slovan Bratislava zdolali v utorkovej dohrávke šiesteho kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2015/2016 na vlastnom trávniku hráčov FC Spartak Trnava 2:0.

Víťaznú premiéru na lavičke "belasých" teda zažil cyperský nový hlavný tréner Nikodimos Papavasiliou. Vzhľadom na bojkot fanúšikov oboch táborov sa na Pasienkoch večer hralo pred takmer tichými tribúnami.

Prvý gólový okamih tohto derby nastal už v 12. minúte, keď domáci kapitán Marko Milinkovič sebavedomo premenil pokutový kop. Hlavný rozhodca Dušan Sedlák jedenástku nariadil po faule brankára hostí Ľuboša Kamenára na osamoteného Tamása Priskina, ktorého efektívne vysunul Adam Zreľák.

Po vyše polhodine hry mohli padnúť zásahy na obidvoch stranách. Center Františka Kubíka sklepol Priskin, Zreľákov pokus však vyrazil Kamenár.

Na opačnom konci preniesol José Casado loptu na pravého obrancu a kapitána Trnavy Mareka Janečku, ten ju z prvej poslal do šestnástky a hlavičku Tomáša Majtána zastavila až žrď. V 75. minúte pri rýchlom protiútoku opäť zaúradovala dvojica Priskin - Zreľák s gólovým zakončením druhého menovaného