Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (7)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2575)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slovan naďalej bojuje o KHL

16.05.2015 Slovan stále rokuje o zotrvanie v nadnárodnej súťaži KHL.

 

Bratislavský klub má na základe dohody s vedením KHL predĺžený termín na oficiálne potvrdenie svojej účasti v nadchádzajúcom ročníku do konca júna.

Prihlášku do nasledujúceho súťažného ročníka hokejovej Tipsport extraligy podalo dovedna jedenásť klubov - okrem desiatky doterajších účastníkov aj Slovan Bratislava. 

Zatiaľ ide o nezáväznú prihlášku a do 25. júna ju môže ktorékoľvek mužstvo bez akýchkoľvek dôsledkov stiahnuť. Informoval o tom Vladimír Paštinský, riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej, ktorá riadi slovenskú hokejovú extraligu.

Slovan Bratislava, ktorý absolvoval ostatné tri sezóny v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), sa ešte definitívne nevracia do najvyššej domácej súťaže. Vedenie "belasých" stále rokuje s vedením nadnárodnej súťaže o zotrvaní v lige. Rozhodnutie by malo padnúť do žrebu extraligy, ktoré je naplánované na 18. júna.

Všetky kluby navyše musia do konca júna nahlásiť svoje záväzky a do 1. augusta dokumentovať ich vyrovnanie. Po tomto termíne sa budú udeľovať licencie na štart v extralige.