Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (7)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2575)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slováci prehrali drámu s Rusmi

11.05.2015 Slovenskí hokejisti viedli nad Rusmi 1:0, potom prehrávali 1:2 a zápas dostal do predĺženia Gáborík, v ktorom o triumfe 'zbornej' rozhodol Panarin.

 

Slovenskí hokejisti vo svojom šiestom zápase na 79. majstrovstvách sveta v hokeji prehrali s Rusmi 2:3 po predĺžení. Najlepšími hráčmi stretnutia boli Július Hudáček a Vladimir Tarasenko.

Oproti sobotňajšiemu duelu proti Fínsku nastali zmeny v útočných formáciách. Zraneného Marka Daňa vo štvrtej formácii nahradil Vladimír Dravecký, na tribúne zostali obranca Ivan Baranka a gólman Branislav Konrád. 

Zápas priniesol v úvodnej časti viacero šancí na oboch stranách. Do streleckej listiny sa zapísal iba kapitán T. Kopecký v 6. minúte, ktorý z ostrého uhla nachytal Bobrovského "na hruškách". V druhej časti mali Rusi súvislejší tlak a v presilovke vyrovnal Moziakin. V úvode tretej tretiny síce poslal Rusov do vedenia Tarasenko, ale Gáborík vyrovnal na 2:2. V predĺžení rozhodol o triumfe Rusov Panarin. 

V 32. vzájomnom súboji sa zrodila sedemnásta prehra Slovákov, v 14. zápase na MS deviaty triumf Rusov.

Slováci majú na konte osem bodov a stále majú šancu na prienik do štvrťfinále.

Rusi si triumfom nad Slovenskom zaistili štvrťfinále, kam predčasne putujú aj Fíni. "Zborná" vo svojich úvodnom dvoch zápasoch na turnaji porazili Nórsko (6:2) a Slovinsko (5:3), potom prišla prehra s USA (2:4) a ďalšie dva triumfy - Dánsko (5:2), Bielorusko (7:0).