Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (58)

 DUEL VICTORKY (5)

 Florbal (5)

 Futbal (3686)

 Futsal (5)

 Hádzaná (29)

 Hokej (463)

 Rugby (11)

 Tenis (186)

 Volejbal (24)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Slováci nastúpia v príprave na ME 2016 proti Írom

14.12.2015 Pre obe krajiny pôjde o testovanie formy na záverečný turnaj majstrovstiev Európy vo Francúzsku (10. júna - 10. júla 2016).

 

Slovenskí futbaloví reprezentanti absolvujú v utorok 29. marca 2016 medzištátny prípravný zápas proti Írsku. Dejiskom tohto duelu na súperovej pôde bude hlavné mesto Dublin. Slovenský futbalový zväz (SFZ) o tejto skutočnosti informoval prostredníctvom oficiálneho konta na Facebooku. Pre obe krajiny pôjde o testovanie formy na záverečný turnaj majstrovstiev Európy vo Francúzsku (10. júna - 10. júla 2016). "Prvý prípravný zápas pred ME proti Írsku je definitívne potvrdený. V marcovom termíne odohrá tím Jána Kozáka ešte jeden duel. Súper, dátum i jeho dejisko budú oznámené v najbližších dňoch," uvádza oficiálne konto SFZ na Facebooku.

Spomenuté stretnutie proti Írsku určite má svoje opodstatnenie. Sobotňajší žreb v Kongresovom paláci v Paríži totiž prisúdil slovenskej futbalovej reprezentácii za súperov v základnej B-skupine budúcoročného kontinentálneho šampionátu aj dvoch "ostrovných" súperov - Anglicko a Wales. Tretím protivníkom Slovenska v základnej fáze ME 2016 je Rusko. 
Futbalistom Írska spomenutý sobotňajší parížsky žreb "nadelil" v E-skupine šampionátu náročných protivníkov - Belgicko, Taliansko a Švédsko.