Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (10)

 Basketbal (56)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (3710)

 Hádzaná (38)

 Hokej (510)

 Rugby (11)

 Tenis (220)

 Volejbal (16)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Rybáriková famózne otočila, v Istanbule ide do semifinále

25.07.2015 Magdaléna Rybáriková prehrávala 0:6 a 4:5, nakoniec však vo štvrťfinále turnaja v Istanbule zdolala Talianku Robertu Vinciovú.

 

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila už do semifinále dvojhry na turnaji WTA International TEB BNP Paribas Istanbul Cup v tureckom Istanbule (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch Rebound Ace).

Dvadsaťšesťročná piešťanská rodáčka zvíťazila v piatkovom štvrťfinále nad Taliankou Robertou Vinciovou 0:6, 7:5, 6:2. Zdolaná viedla v druhom sete 5:4.

Duel dvoch nenasadených tenistiek trval 132 minút, Rybáriková zvýšila vo vzájomnej bilancii na 3:1. V semifinále bude zverenka Martina Ležáka čeliť Poľke Urszule Radwanskej.

Dvojhra - štvrťfinále:

Magdaléna Rybáriková (SR) - Roberta Vinciová (Tal.) 0:6, 7:5, 6:2 za 132 minút

 

Úžasná Schmiedlová si zahrá semifinále v Bad Gasteine

Slovenská tenistka Karolína Schmiedlová postúpila do semifinále dvojhry na antukovom turnaji WTA International v rakúskom Bad Gasteine. V piatkovom štvrťfinále zvíťazila nad Nemkou Annikou Beckovou za 78 minút 6:2, 6:3.

Schmiedlová v prvom sete dvakrát prelomila súperkino podanie, ukončila ho čistou hrou na príjme. V druhom dejstve sa na podaní nevyhla menšiemu zaváhaniu, keď ju za stavu 3:1 Nemka rebrejkla, ale Schmiedlová už v nasledujúcom geme opäť získala výhodu jednej hry k dobru na 4:2. Vzápätí odvrátila brejkbal a potom premárnila tri mečbaly pri Beckovej podaní. Hneď prvý pri vlastnom servise však už premenila - 6:3. 

Sedmička tohto podujatia Schmiedlová, minulý týždeň šampiónka v rumunskej Bukurešti, nadviazala proti 21-ročnej Beckovej, 77. v hodnotení, na úspech, ktorý dosiahla vlani na tvrdom povrchu v rakúskom Linzi. Už má istotu 110 bodov do svetového rebríčka a prémie 9274 eur brutto. 

Dvadsaťročná Košičanka bude v sobotňajšom semifinále čeliť austrálskej dvojke podujatia Samanthe Stosurovej. 

Zverenkyňa Milana Martinca v rámci programu NTC Karolína Schmiedlová sa v pondelok prvý raz stala národnou jednotkou. Po týždni vystriedala na čele interného poradia Magdalénu Rybárikovú. Celkovo figuruje na 44. pozícii, dosiaľ najvyššie bola na 43. mieste. 

Výsledok piatkového štvrťfinále dvojhry: 
Tenisový turnaj WTA International Nürnberger Gastein Ladies v rakúskom Bad Gasteine (dotácia 250 000 USD, antuka)

Karolína Schmiedlová (SR-7) - Annika Becková (Nem.) 6:2, 6:3 za 78 minút