Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (27)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (3717)

 Hádzaná (35)

 Hokej (310)

 Rugby (10)

 Tenis (137)

 Volejbal (20)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Quebec a Las Vegas sú o krok bližšie k vstupu do NHL

07.08.2015 Tretie kolo rokovaní by sa malo začať v druhej polovici augusta a vyvrcholí 4. septembra, kandidatúry potom dostane na posúdenie rada guvernérov klubov NHL.

 

Vedenie zámorskej hokejovej NHL pozvalo záujemcov z kanadského Québecu a amerického Las Vegas do druhého kola procesu možného rozširovania súťaže. Podľa portálu TSN.ca zástupcovia oboch tímov dostali pozvánku v stredu.

"V tejto fáze poskytneme vedeniu ligy doplňujúce informácie, ktoré si od nás vyžiada. Chýbať nebudú ani správy o trhu v Las Vegas. Zároveň nadobudneme prístup k údajom, ktoré profiliga uzná za dôležité. Dúfame, že na konci tejto cesty dostaneme pozvánky do tretej fázy," uvádza sa v stanovisku skupiny Vegas wants hockey.

Tretie kolo rokovaní by sa malo začať v druhej polovici augusta a vyvrcholí 4. septembra, kandidatúry potom dostane na posúdenie rada guvernérov klubov NHL. Nové mužstvá by do zámorskej profiligy mohli vstúpiť v sezóne 2017/2018.

Sutter posilní Vancouver, podpísal kontrakt na päť rokov

Dvadsaťšesťročný center zarobí za päť rokov 21,875 milióna dolárov.


Brandon Sutter sa s hokejovým klubom Vancouver Canucks dohodol na kontrakte na päť rokov, ktorý by mal útočníka udržať v tíme do konca sezóny 2020/2021.

Dvadsaťšesťročný center zarobí za toto obdobie 21,875 milióna dolárov. "Kosatky" získali Suttera nedávno výmenou z Pittsburghu, kde strávil predchádzajúce tri sezóny.

V uplynulej strelil 21 gólov. Predtým pôsobil v Caroline. V NHL odohral 495 zápasov so ziskom 185 bodov (98+87). Informácie zverejnil oficiálny web Canucks.