Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Austrálsky futbal (6)

 Baseball (34)

 Basketbal (9)

 DUEL VICTORKY (5)

 Futbal (2259)

 Futsal (1)

 Hokej (16)

 Rugby (12)

 Stolný tenis (5)

 Tenis (423)

 Vodné pólo (1)

 Zvýhodnené kurzy (5)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Preteky Okolo Poľska povedú aj cez Slovensko, pelotón čaká horská etapa zo Zakopaného do Popradu

22.05.2018 Cyklistické preteky Okolo Poľska budú mať v roku 2018 sedem etáp a jedna z nich povedie aj slovenským územím s cieľom v Poprade.

 

 

TRASA VRCHOLÍ V POPRADE

Konkrétne 6. etapa s výrazne horským charakterom 9. augusta povedie zo Zakopaného do Popradu a bude mať 180 km. Na jej trase budú tri horské prémie na slovenskom území a etapa vyvrcholí troma okruhmi po 8,6 km v Poprade.

Sedemdesiata piata edícia najväčšieho cyklistického podujatia vo východnej Európe je už niekoľko rokov súčasťou prestížneho seriálu WorldTour a uskutoční sa v termíne 4.- 10. augusta 2018. Informovali o tom organizátori Tour de Pologne na oficiálnej prezentácii v paláci Wilanów vo Varšave.

Preteky Okolo Poľska sa v tomto roku uskutočnia pri príležitosti 90 rokov od vzniku tohto podujatia a zároveň si pripomenú 100 rokov poľskej nezávislosti.

HVIEZDIL AJ SAGAN

„Štart bude 4. augusta hostiť historické centrum Krakova, horský záver sa odohrá v Tatranskej Bukovine a jej okolí s množstvom atraktívnych stúpaní v srdci Vysokých Tatier. Medzitým čaká na pelotón a fanúšikov veľa zaujímavých šprintérskych či vrchárskych sekcií aj možností na únik,“ píše sa v tlačovej správe organizátorov.

Vlani preteky Okolo Poľska ozdobil svojou účasťou aj Slovák Peter Sagan. Úvodná šprintérska etapa so štartom aj cieľom v Krakove sa stala práve jeho korisťou.

Okrem víťazstva v bodovacej súťaži si medzitým už trojnásobný majster sveta pripísal aj prvé, druhé a tretie miesto v etapách a v záverečnej náročnej horskej skúške v Tatranskej Bukovine bavil tisícky svojich fanúšikov viacerými nástupmi do únikov, až kým sa pred cieľom úplne neunavil.