Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (1)

 Basketbal (6)

 Bowls (3)

 Cyklistika (20)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3894)

 Hádzaná (13)

 Hokej (563)

 Rugby (3)

 Tenis (99)

 Volejbal (6)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

PAOK Solún čaká nadstavbová časť, Mak chce do Ligy majstrov

20.05.2015 Slovenský futbalista Róbert Mak obliekajúci si dres PAOK Solún chce uspieť v gréckej nadstavbe a predstaviť sa v nastávajúcej Lige Majstrov.

 

SOLÚN - Slovenský futbalový reprezentant Róbert Mak by sa rád v drese gréckeho klubu PAOK Solún predstavil v nastávajúcom ročníku Ligy majstrov 2015/2016. 

Do nadstavbovej časti súťaže, ktorá sa začne v stredu 20. mája, sa prebojovali štyri tímy - ešte aj Panathinaikos Atény, Asteras Tripoli (pôsobí tam slovenský brankár Tomáš Košický, pozn.) a Atromitos. Najúspešnejší po absolvovaní šiestich kôl sa pridá k už dávnejšie známemu majstrovskému Olympiakosu Pireus a bude tiež účinkovať v najprestížnejšej európskej klubovej pohárovej súťaži. Dva ďalšie tímy v poradí zo spomenutého kvarteta si vybojujú miestenku do Európskej ligy 2015/2016.

"Chceme v tejto nadstavbe uspieť a zahrať si v Lige šampiónov. K dobru máme dva bonusové body. Začíname v stredu na ihrisku Atromitosu, chceme v Aténach vyhrať," uviedol na svojej oficiálnej internetovej stránke bratislavský rodák Róbert Mak. 

V Grécku vládne "dovolenkové" počasie, ale futbalisti o ničnerobení nateraz nerozmýšľajú. Blíži sa totiž pre nich rozhodujúca časť tejto sezóny. "Už niekoľko týždňov sú tu tridsiatky, ale oddychovať nás ani nenapadlo. Pripravovali sme sa na play-off ligy. Keďže teploty sú vysoké, väčšinou sme trénovali vo večerných hodinách," doplnil na svojom webe 24-ročný slovenský krídelník.