Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Futbal (13)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Mak sa teší do Trnavy: Prípravu neberieme na ľahkú váhu

10.11.2015 Róbert Mak patrí k ľuďom, ktorí majú z nového Štadióna Antona Malatinského pozitívne referencie.

 

Róbert Mak môže na zraze slovenskej futbalovej reprezentácie na čas zabudnúť na povinnosti v gréckom klube PAOK Solún. Zamestnávateľ 24-ročného (nar. 8. marca 1991) krídelníka nenaplnil trojbodový cieľ v nedeľnom domácom stretnutí 10. kola tamojšej najvyššej súťaže s hráčmi posledného mužstva tabuľky Panthrakikosu.

Po gólovej prestrelke sa zrodila remíza 3:3. Mak absolvoval celý zápas a v 87. min dostal žltú kartu. Jeho klubový i reprezentačný spoluhráč Erik Sabo sedel na lavičke náhradníkov. "Rozhodne som sa veľmi tešil na zraz. Na chvíľu si oddýchnem od klubových povinností. Teraz sa sústredím výlučne na národný tím, potom prepnem koncentráciu na PAOK," zdôraznil bratislavský rodák v pondelok podvečer v Senci.

Slováci v rámci novembrového asociačného termínu v medzištátnych prípravných dueloch privítajú v piatok 13. 11. od 20.45 h v Trnave Švajčiarov, v utorok 17. 11. v rovnakom čase, ale v Žiline, Islanďanov."Čakajú na nás dve kvalitné previerky proti silným družstvám. Stojí pred nami vážny dvojzápas. Pred budúcoročnými majstrovstvami Európy vo Francúzsku totiž už neodohráme mnoho stretnutí. Z každého z nich treba vyťažiť maximum. Určite to neberieme na ľahkú váhu a chceme zvíťaziť," vyhlásil bývalý krídelník bratislavského Slovana, anglického Manchestru City či nemeckého 1. FC Norimberg. V najcennejšom drese má Mak aktuálne na konte 22 vystúpení a štyri zásahy.

Zverenci Jána Kozáka sa po prvý raz predstavia v novopostavenej trnavskej City Arene. Róbert Mak patrí k ľuďom, ktorí majú z nového Štadióna Antona Malatinského pozitívne referencie: "Počul som naňho samú chválu. Je to krásny stánok, najmodernejší na Slovensku. Chceme spraviť radosť divákom aj sebe. Dúfame, že príde veľa fanúšikov, zažijeme dobrú atmosféru a pridáme k nej peknú hru i úspešný výsledok."