Tenis (2)

UFC (12)

Volejbal (48)

Liverpool zvládol bláznivý záver, ManUnited zaváhal

24.01.2016 zápase medzi Norwichom a FC Liverpool padlo dokopy deväť gólov. Manchester United podľahol doma Southamptonu.

V sobotňajšom stretnutí 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže medzi Norwichom a Liverpoolom diváci videli až deväť gólov. Prvý polčas sa skončil 2:1 v prospech domácich, ale v "bláznivom" závere tri body získal Liverpool vďaka víťaznému gólu Adama Lallanu z piatej minúty nadstaveného času a triumfu 5:4. Slovenský reprezentačný obranca v službách LFC Martin Škrtel je stále zranený.

Manchester United na domácej pôde nezvládol duel proti Southamptonu. O výhru hostí 1:0 sa v 87. min postaral Charlie Austin. V stretnutí Leicesteru so Stokeom sa presadil i James Vardy, pre ktorého to bol už šestnásty gól v sezóne a opäť sa na čele strelcov Premier League odpútal od Romeluho Lukakuho z Evertonu, ktorý má na svojom konte o gól menej. Okrem Vardyho skórovali aj Daniel Drinkwater a Leonardo Ulloa. Leicester za celý zápas neinkasoval a zvíťazil presvedčivo 3:0 a minimálne dočasne sa dostal na čelo tabuľky.

West Ham United bol blízko k cennému víťazstvu nad Manchestrom City, keď viedol už od prvej minúty. Proti bol Sergio Agüero, ktorý v 81. min vyrovnal na konečných 2:2. Bol to neho druhý gól v zápase. Na strane domácich sa rovnako dvakrát presadil Enner Valencia. Pre Agüera to boli jedenásty a dvanásty presný zásah v sezóne.

Súhrn výsledkov sobotňajších stretnutí 23. kola najvyššej anglickej futbalovej súťaže Premier League:

Norwich - FC Liverpool 4:5 (2:1)

Góly: 29. Mbokani, 41. Naismith, 54. Hoolahan (z pok. kopu), 90.+ Bassong - 18. a 63. Firmino, 55. Henderson, 75. Milner, 90.+ Lallana
Martin Škrtel (Liverpool) pre zranenie nefiguruje v zápise o stretnutí.

Crystal Palace - Tottenham Hotspur 1:3 (1:0)
Góly: 30. Vertonghen (vl. gól) - 63. Kane, 84. Alli, 90.+ Chadli

Leicester City - Stoke City 3:0 (1:0)
Góly: 42. Drinkwater, 66. Vardy, 87. Ulloa

Manchester United - Southampton 0:1 (0:0)
Gól: 87. Austin

Sunderland - Bournemouth 1:1 (1:1)
Góly: 45.+ Van Aanholt - 13. Afobe