Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (1)

 Basketbal (6)

 Bowls (3)

 Cyklistika (20)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3862)

 Hádzaná (13)

 Hokej (563)

 Rugby (3)

 Tenis (97)

 Volejbal (4)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Legendy Premier League zdolali hráčov Česka a Slovenska

30.05.2015 Prídavkom v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu pod Tatrami bol penaltový rozstrel, v ktorom uspeli legendy Česka a Slovenska 4:2.

 

Futbalová exhibícia legiend Premier League a výberu hráčov Česka a Slovenska sa v piatok večer v Poprade skončila víťazstvom bývalých hviezd najvyššej anglickej súťaže 2:1. Hralo sa 2x35 minút.

Skóre duelu v 33. min otvoril 41-ročný španielsky záložník Gaizka Mendieta, ktorý strelou z vyše 20 metrov k pravej žrdi nedal šancu Ladislavovi Maierovi - 1:0. O vyrovnanie sa o sedem minút neskôr utešenou strelou do ľavého horného rohu postaral takisto niekdajší stredopoliar Vladislav Zvara. 

Rozhodnutie po hodine hry prišlo znova z Mendietovej kopačky. Ten prekonal striedajúceho Miroslava Semana v bránke. Približne osem minút predtým nepremenil pokutový kop slávny Fín Jari Litmanen, Seman bol na mieste. 

Prídavkom v Národnom tréningovom centre Slovenského futbalového zväzu (SFZ) pod Tatrami bol jedenástkový rozstrel, v ňom uspeli legendy Česka a Slovenska 4:2. O triumf sa postarali exekútori Szilárd Németh, Pavel Hapal, Michal Hipp a Ľubomír Moravčík. 

Výsledok piatkového exhibičného futbalového stretnutia v NTC SFZ v Poprade: 

Legendy Premier League - Legendy Česka a Slovenska 2:1 (1:0) 
Góly: 33. a 61. Mendieta - 40. Zvara 

Zostavy: 
Legendy Premier League: Jones - Anderton, Boa Morte, Ehiogu, Henchoz, Scharner, Bowyer, Davis, Cole, Mendieta, Saha. Náhradníci: Mols, Litmanen, Vassell, Hendrie, Beresford, Šmicer. 
Legendy Česka a Slovenska: L. Maier - Maixner, Glonek, Hipp, Kinder, Karhan, Slovák, Hapal, Janočko, Moravčík, Németh. Náhradníci: M. Seman, Kuka, Sovič, R. Michalík, Zvara, Obšitník.