Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (7)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2558)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

La Coruňa sa zachránila, v Madride padlo desať gólov

24.05.2015 Podľa minitabuľky medzi La Coruňou (7 bodov), Granadou (6 b) a Eibarom (2 b) napokon "čierny Peter" zostal v rukách malého baskického klubu z Eibaru.

 

Hráčom španielskeho futbalového klubu Deportivo La Coruňa sa v sobotňajšom dueli záverečného 38. kola tamojšej najvyššej súťaže Primera División podaril husársky kúsok na pôde majstrovského FC Barcelona. 

Galícijský klub prehrával ešte v 66. min dvojgólovým rozdielom a bol na ceste do druhej ligy. Dvoma gólmi však vyrovnal skóre a "zlatý bod" zabezpečil Deportivu účasť medzi elitou aj v sezóne 2015/2016. Rovnako cenný výsledok ako La Coruňa dosiahla aj Granada proti ďalšiemu favoritovi Atléticu Madrid (0:0).


Valencia takmer prišla o Ligu majstrov

Mužstvá na šestnástom až osemnástom mieste získali zhodne po 35 bodov, o zostupujúcom rozhodlo kritérium počtu bodov vo vzájomných zápasoch zainteresovaných tímov. Podľa minitabuľky medzi La Coruňou (7 bodov), Granadou (6 b) a Eibarom (2 b) napokon "čierny Peter" zostal v rukách malého baskického klubu z Eibaru. 

Valencia takmer prišla v poslednom kole o štvrtú priečku zaručujúcu štart v predkole budúcosezónnej edície Ligy majstrov. Víťazný gól na pôde Almeríe (3:2) strelil až v 80. min Paco Alcácer. Piata Sevilla po rovnakom triumfe (3:2) v Málage zatiaľ nemusí smútiť, keďže miestenku v európskom pohári číslo jeden si môže zabezpečiť v stredajšom finále Európskej ligy proti Dnipru Dnipropetrovsk. 

Ďalší Ronaldov hetrik

V záverečnom súboji celého ligového ročníka Primera División v gólovej prestrelke vicemajster Real Madrid zdolal Getafe 7:3, pričom po prvom polčase išli tímy do kabín za nerozhodného stavu 3:3. Najlepší strelec súťaže Cristiano Ronaldo dosiahol v rozpätí 21 minút prvého polčasu hetrik a svoje gólové galapredstavenie v súťažnom ročníku 2014/2015 ukončil na čísle 48 zásahov.