Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (7)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (26)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (2571)

 Hádzaná (2)

 Hokej (376)

 Rugby (1)

 Tenis (202)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Kucka prežil krásny večer, za Janov strelil dôležitý gól

25.05.2015 Juraj Kucka rozhodol svojím gólom do siete Interu Miláno krátko pred koncom zápasu o víťazstve FC Janov.

 

Slovenský reprezentant Juraj Kucka gólom z 89. min rozhodol o troch bodoch pre FC Janov v sobotňajšom súboji 37. kola talianskej futbalovej Serie A s hráčmi Interu Miláno.

Janovčania zvíťazili 3:2 a v tabuľke si zabezpečili šieste miesto, keďže kolo pred koncom súťaže majú pred mestským rivalom Sampdoriou štvorbodový náskok.

"Bol to krásny večer s mojím ešte krajším zásahom. Strelil som možno najdôležitejší gól počas pôsobenia v Janove. Atmosféra na štadióne sa nedá opísať, musíte to zažiť, aby ste pochopili. Ukázali sme, že sme silné mužstvo," povedal podľa portálu forzaitalianfootball.com 28-ročný rodák z Bojníc, ktorý si spoločne so spoluhráčmi stále nemôže byť istý štartom v Európskej lige 2015/2016 napriek umiestnenie na 6. mieste v Serie A.

Ako je známe, Talianska futbalová federácia (FIGC) dostala od Európskej futbalovej únie (UEFA) zoznam klubov, ktoré disponujú licenciou na štart v kontinentálnych pohároch v budúcej sezóne. Chýba medzi nimi FC Janov, ktorý sa už údajne odvolal proti tomuto rozhodnutiu. "Bolo by škoda prísť o pohárovú Európu,"dodal Kucka.