Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (13)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (33)

 Basketbal (70)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (4504)

 Hádzaná (42)

 Hokej (438)

 Rugby (10)

 Tenis (199)

 Volejbal (24)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Krasnodar a Villarreal idú ďalej, koniec pre PAOK aj Plzeň

27.11.2015 Úradujúci český majster prehral v Minsku s Dinamom 0:1, na zachovanie si postupových nádejí do jarného šestnásťfinále potreboval víťazstvo.

 

Futbalisti FK Krasnodar sa stali piatym istým účastníkom jarnej vyraďovacej fázy Európskej ligy, keď vo štvrtkovom dueli 5. kola skupinovej fázy doma zdolali Borussiu Dortmund tesne 1:0. O jediný presný zásah zápasu sa postaral už v 2. min z pokutového kopu Pavel Mamajev. Nemecký tím, ktorý už mal postup z C-skupiny istý, nastúpil do stretnutia bez viacerých hviezd - do Ruska necestovali napríklad Pierre-Emerick Aubameyang, Marco Reus, Šindži Kagawa či Park Joo-Ho. Víťazstvo a zaistenie postupu Krasnodaru znamená koniec nádejí pre grécky PAOK Solún, v ktorého kádri figurujú aj dvaja slovenskí reprezentanti Róbert Mak a Erik Sabo.
O šancu na postup do play-off prišla aj Viktoria Plzeň s triom Slovákov - brankárom Matúšom Kozáčikom, stredopoliarom Patrikom Hrošovským a útočníkom Michalom Ďurišom. Úradujúci český majster prehral v Minsku s Dinamom 0:1, na zachovanie si postupových nádejí do jarného šestnásťfinále potreboval víťazstvo. Hrošovský vo štvrtok odohral celý zápas, Ďuriš nastúpil v 63. minúte. Zlyhaním Plzne nadobudol istotu vyraďovacej fázy Villarreal