Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (12)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (7)

 Basketbal (110)

 Cyklistika (20)

 DUEL VICTORKY (2)

 Formula (51)

 Futbal (3435)

 Hádzaná (41)

 Hokej (338)

 Motocykle (10)

 Rugby (12)

 Tenis (31)

 UFC (12)

 Volejbal (58)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ, píšu média o Djokovičovi

04.06.2015 Ohlasy médií na víťazstvo srbského tenistu Novaka Djokoviča nad Španielom Rafaelom Nadalom vo štvrťfinále dvojhry mužov na Roland Garros v Paríži.

 

Španielsky tenista Rafael Nadal pri svojom jedenástom štarte iba druhý raz v kariére prehral na parížskom antukovom grandslamovom Roland Garros. 

Práve od stredy 29-ročný deväťnásobný a úradujúci miestny šampión nestačil v netrpezlivo očakávanom štvrťfinálovom dueli titanov na lídra svetového rebríčka ATP Novaka Djokoviča - za 146 minút padol 5:7, 3:6, 1:6.

Ohlasy médií na víťazstvo srbského tenistu Novaka Djokoviča 7:5, 6:3, 6:1 nad Španielom Rafaelom Nadalom:

Blic (Srb.):
 "Novak je novým kráľom antuky. Nadalovi zobral korunu v deň jeho narodenín! Nech svetom letí taká správa a Paríž to zoberie na vedomie: Djokovič zrazil Nadala na kolená!" 

Mondo (Srb): "Dominantný Novak oslavoval v deň Rafových narodenín! Zobral mu Paríž. Deklasoval Nadala na mieste, na ktorom Španiel získal deväť titulov!" 

B92 (Srb.): "Historické štvrťfinále proti Nadalovi patrilo Novakovi! Djokovič potvrdil, že je v úchvatnej forme. Prvý raz zdolal Španiela v antukovom zápase na tri získané sety. Vyznieva to neskutočne, ale výsledok dokonca mohol byť ešte presvedčivejší." 

Sportske (Srb.): "Kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ! Novak Djokovič v stredu napísal novú kapitolu tenisovej histórie." 

Večerne novosti (Srb.): "Djokovič zrušil Nadala. Fantastickou a odolnou hrou bez straty setu zatienil panovníka antuky a pokračuje v ceste za vysnívaným titulom na medzinárodných otvorených majstrovstvách Francúzska." 

Marca (Šp.): "Djokovič zrušil Nadalovu parížsku idylu. Nastrieľal 45 ´winnerov´ proti 16. Čaká na víťaza duelu Murray - Ferrer." 

AS (Šp.): "Djokovič detronizoval Nadala, urobil z neho hráča na hranici Top 10. Deväťnásobný miestny šampión neobháji svoj titul na Roland Garros." 

Mundo Deportivo (Šp.): "Nadalova druhá prehra na parížskej antuke, stal sa najnovšou obeťou tohto Djokovičovho obdobia. Odovzdal všetko, čo mohol, ale momentálne nie je na maxime svojej výkonnosti."

Ohlasy osobností prostredníctvom Twitteru na víťazstvo srbského tenistu Novaka Djokoviča 7:5, 6:3, 6:1 nad Španielom Rafaelom Nadalom v stredajšom stretnutí štvrťfinále dvojhry mužov na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros na antuke v Paríži:

Martina Navrátilová (USA):
 "Je mi smutno za Rafu, ale aký výminočný Noleho výkon... Wow." 

Robin Söderling (Švéd.): "Neuveriteľná Novakova úroveň. Veľká gratulácia! Od Rafu úžasný bojovný duch ako vždy... Je to veľký vzor pre všetkých mladých." 

Lleyton Hewitt (Aus.): "Aké pôsobivé, Djoker. Najmä po tej výzve, keď Nadal vyrovnal v prvom sete z 0:4 na 4:4." 

Rennae Stubbsová (Aus.): "Vďaka, naozaj ďakujeme Rafa Nadal za to, že nám vždy venuješ to najfamóznejšie zo seba. Naveky budeš najväčším šampiónom Roland Garros v histórii!!" 

Greg Rusedski (V. Brit.): "Neskutočný výkon Novaka Djokoviča. Momentálne vyznieva nezastaviteľne." 

Amer Delič (Bosna a Herc.): "Djokovič sa stal jediným hráčom, ktorý zdolal Nadala na všetkých grandslamových turnajoch." 

Mark Knowles (Bahamy): "Blahoželám, Nole, k pôsobivému vystúpeniu. Gratulujem však aj kráľovi antuky Rafovi k jeho prvotriednemu správaniu! Rešpekt." 

Alizé Cornetová (Fr.): "Rafa :( ... Djoko je mašina, predvádza ozrutný tenis." 

Patrick McEnroe (USA): "Novak urobil Rafovi to, čo on v minulosti mnohým na tomto kurte. Hotovo." 

Brad Gilbert (USA): "Všetka úcta Djokerovi, ktorý teraz je jasne najlepším hráčom na svete a dnes to ukázal v duchu hesla, že nik ho nezdolá 7-krát na Roland Garros."