Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (39)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (3)

 Formula (52)

 Futbal (5710)

 Hádzaná (42)

 Hokej (423)

 Rugby (10)

 Tenis (21)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Kopecký bude pokračovať v kariére v Třinci

23.10.2015 V osobe Tomáša Kopeckého prichádza do Werk Areny skúsený útočník s dlhoročným pôsobením v NHL a podpisom na zisku dvoch Stanleyho pohárov

 

Slovenský hokejový útočník Tomáš Kopecký bude pokračovať v kariére v tíme českého vicemajstra Oceláři Třinec. Obe strany sa dohodli na viacročnom kontrakte. Informuje o tom webová stránka hokejistov Třinca.

V osobe Kopeckého prichádza do Werk Areny skúsený útočník s dlhoročným pôsobením v NHL a podpisom na zisku dvoch Stanleyho pohárov. Získal ich v rokoch 2008 a 2010 ako hráč Detroitu, resp. Chicaga. V ostatných štyroch sezónach pôsobil v tíme Florida Penthers, v lete neuspel na skúške u úradujúceho šampióna Chicagu. Kopecký je považovaný za hokejového univerzála, ktorý môže nastupovať na ľavom krídle aj v strede útoku. Rodák z Ilavy bol súčasťou národného výberu SR na ZOH 2010 vo Vancouveri, kde Slováci skončili tesne bez medaily na 4. mieste. Cenného kovu sa dočkal o dva roky neskôr, keď na majstrovstvách sveta vo Fínsku a Švédsku skončili slovenskí hokejisti stríeborní. 

"Tomáša oslovil návrh Třinca, ktorý prišiel s konkrétnou ponukou. Registrovali sme tiež záujem z Kontinentálnej hokejovej ligy a Švajčiarska. K dohode medzi Tomášom a klubom z Třinca došlo po osobnom stretnutí medzi ním a viceprezidentom Janom Czudkom," cituje web Třinca hráčovho agenta Vladimíra Vůjtka ml.

K príchodu k mužstvu agent T. Kopeckého podotkol: "Stihne zrejme dve stretnutia, ktoré klub odohrá do začiatku reprezentačnej prestávky. Kopecký je z Trenčína a ten nie je od Třinca veľmi vzdialený, čo zrejme pri dohode tiež zohralo úlohu. Tomáš sa informoval aj u svojich krajanov, bývalých hráčov Třinca a tí mu vraveli, že je to kvalitná organizácia po každej stránke," dodal Vladimír Vůjtek ml. pre server hokej.cz