Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (16)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (39)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (3)

 Formula (52)

 Futbal (5710)

 Hádzaná (42)

 Hokej (423)

 Rugby (10)

 Tenis (21)

 Volejbal (14)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Karolínu Schmiedlovú nominovali na Hráčku mesiaca WTA

05.08.2015 Slovenská tenistka bude bojovať aj o titul Vychádzajúca hviezda.

 

Slovenskú tenistku Karolínu Schmiedlovú spolu so Švédkou Johannou Larssonovou, Austrálčankou Samanthou Stosurovou a Ruskou Margaritou Gasparianovou nominovali na Hráčku mesiaca WTA za júl 2015. Zároveň bude bojovať s Gasparianovou a Nemkou Annikou Beckovou o titul Vychádzajúca hviezda. Interaktívne hlasovania na webe Tenisovej asociácie žien (WTA) potrvajú do štvrtkovej polnoci východoamerického času. Víťazky oznámia v piatok 7. augusta.

Dvadsaťročná Košičanka Karolína Schmiedlová počas hodnoteného obdobia predviedla šnúru ôsmich zápasových úspechov, čo v preklade znamenalo zisk trofeje v Bukurešti a prienik do semifinále v Bad Gasteine. Stala sa deviatou tenistkou, ktorá tento rok dobyla aspoň dva singlové tituly na hlavnej profesionálnej úrovni (radovala sa aj v apríli v Katoviciach), pričom je najmladšia v tejto spoločnosti. 

Od januára do júna sa laureátkami bilančnej aktivity Rising Star stali Američanka Madison Keysová, Češka Karolína Plíšková, Američanka Sloane Stephensová, Ukrajinka Elina Svitolinová, Ruska smerujúca pod austrálsku egidu Daria Gavrilovová a Španielka Garbine Muguruzová-Blancová. Hráčkou januára, marca, mája aj júna sa stala Američanka Serena Williamsová, okrem nej uspeli Rumunka Simona Halepová (február) a Nemka Angelique Kerberová (apríl).