Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (22)

 Basketbal (84)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3866)

 Hádzaná (43)

 Hokej (552)

 Rugby (10)

 Tenis (195)

 Volejbal (34)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Je to definitívne, Slovan Bratislava ostáva v KHL

18.06.2015 Aj v novej sezóne bude v Kontinentálnej hokejovej lige hrať 28 tímov, staronovým účastníkom bude Spartak Moskva, ktorý nahradí Atlant Mytišiči.

 

Podľa prezidenta Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) Dmitrija Černyšenka sa všetkým klubom vrátane Slovana Bratislava podarilo dodať dokumenty potrebné na štart v tejto nadnárodnej súťaži v sezóne 2015/2016. 

"Zahraničné kluby, Slovan, Medveščak aj Dinamo Riga, riešili svoje problémy. Dali sme im dostatok času, aby sa im to podarilo. Ak bola možnosť, uvoľnili sme aj nové marketingové kategórie. S potešením môžem konštatovať, že tieto kluby vyriešili úlohy a potvrdili finančnú solventnosť," povedal Černyšenko.

Šéf KHL ďalej informoval, že už v ročníku 2016/2017 by sa v súťaži mohol predstaviť klub z Číny. "Aktívne spolupracujeme s čínskymi partnermi na tom, aby sa tak stalo. Je veľká šanca, že to bude už o rok. Verím, že sa k tomu dopracujeme," dodal Černyšenko. 

V súvislosti s najbližšou sezónou šéf nadnárodnej súťaže prezradil, že v KHL "odzvonilo" situácii, keď jeden klub odohral dva zápasy za dva dni. "Týka sa to základnej časti aj play-off. Každý tím bude mať aspoň deň voľna medzi zápasmi. Pozitívne by sa to malo odzrkadliť na stave hráčov aj kvalite predvedenej hry," ozrejmil Černyšenko a priblížil aj pravidlá rozvrhu jednotlivých duelov tak, aby diváci mali šancu vidieť čo najviac duelov v priamom prenose. Pripomenul aj skutočnosť, že vedenie KHL chystá na pondelky tzv. superhokejový 

Správu priniesol portál Championat.com.