Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Austrálsky futbal (1)

 Baseball (1)

 Basketbal (6)

 Bowls (3)

 Cyklistika (20)

 DUEL VICTORKY (4)

 Futbal (3894)

 Hádzaná (13)

 Hokej (563)

 Rugby (3)

 Tenis (99)

 Volejbal (6)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Hviezdny Malkin má šrámy zo sezóny, ale túži hrať na MS

28.04.2015 Účasť ruského hokejistu Jevgenija Malkina na svetovom šampionáte v Prahe a Ostrave je stále neistá.

 

Účasť ruského hokejistu Jevgenija Malkina na svetovom šampionáte v Prahe a Ostrave je stále neistá.

Center Pittsburghu Penguins by chcel pomôcť zbornej, ktorá obhajuje v Česku titul z Bieloruska 2014, stopku mu však môže vystaviť jeho zdravotný stav. "Nie som presvedčený, že mi šrámy a zranenia zo sezóny umožnia štartovať na majstrovstvách sveta. Milujem hrať za reprezentáciu. Teraz však nemôžem povedať nič definitívne," povedal v rozhovore pre Tribune-Review Malkin, ktorého počas sezóny trápili viaceré zdravotné problémy.

Rus sa chce ešte podrobiť ďalším vyšetreniam, po ktorých bude známa definitíva o jeho účasti na šampionáte. Rusko bude jedným zo súperov Slovenska v základnej skupine MS. Penguins od roku 2009 čakajú na veľký úspech. 

Malkin napriek vyradeniu v prvom kole tohtoročného play-off chce zostať v Pittsburghu až do konca kariéry. "Milujem toto mesto, obľúbili si ho aj moji rodičia, chcem v ňom zostať. Mám v Pittsburghu dom, nemám dôvod niečo meniť, rád by som tu zostal do konca kariéry. So Sidneym Crosbym i Marcom-Andrem Fleurym veríme, že dosiahneme ešte aspoň raz niečo podobné ako v roku 2009," uviedol pre Tribune-Review Malkin.