Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (27)

 Basketbal (64)

 DUEL VICTORKY (2)

 Futbal (3719)

 Hádzaná (35)

 Hokej (310)

 Rugby (10)

 Tenis (137)

 Volejbal (20)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Hamšík sa dostal do ideálnej zostavy kvalifikácie ME 2016

16.10.2015 V oboch ideálnych zostavách kvalifikácie o postup na majstrovstvá Európy do Francúzska je najlepší strelec Robert Lewandowski a Nemec Thomas Müller.

 

Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík nie je podľa portálu uefa.com v ideálnej jedenástke kvalifikácie na budúcoročné majstrovstvá Európy. Oficiálny web zaradil do stredovej formácie Rakúšana Davida Alabu, Stevena Davisa zo Severného Írska a Islanďana Gylfiho Sigurdssona. Najlepší strelec Slovenska v kvalifikácii s piatimi gólmi figuruje medzi náhradníkmi.

Stredopoliar SSC Neapol Hamšík je však v najlepšej jedenástke serveru goal.com. Spoločnosť mu v zálohe robia Belgičan Eden Hazard, Sigurdsson a Walesan Gareth Bale. Krídelník Realu Madrid sa nachádza aj v jedenástke podľa UEFA, ale tá ho zaradila medzi útočníkov. V oboch zostavách sú aj Nemec Thomas Müller a najlepší strelec kvalifikácie, Poliak Robert Lewandowski. 

Ideálne jedenástky kvalifikácie ME 2016: 

UEFA: Courtois (Belg.) - Darmian (Tal.), A. Williams (Wal.), G. Cahill (Angl.), Rat (Rum.) - G. Sigurdsson (Isl.), S. Davis (S. Ír.), Alaba (Rak.) - Muller (Nem.), Lewandowski (Poľ.), Bale (Wal.) 

Goal: Hart (Angl.) - Chiriches (Rum.), J. Boateng (Nem.), Schär (Švaj.) - Bale (Wal.), G. Sigurdsson (Isl.), Hamšík (SR), E. Hazard (Belg.) - Müller (Nem.), Ibrahimovič (Švéd.), Lewandowski (Poľ.)