Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Futbal (22)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Cibulkovej sa lepí smola na päty, šnúra prehier sa natiahla

28.07.2015 Slovenská tenistka Dominika Cibulková v Baku nezvládla premiérový zápas s ruskou kvalifikantkou Margaritou Gasparianovou a podľahla jej za 91 minút 3:6, 5:7.

 

 Slovenská tenistka Dominika Cibulková nasadená ako tretia prehrala v pondelňajšom zápase 1. kola dvojhry na turnaji WTA International Baku Cup v azerbajdžanskom Baku (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch) s 20-ročnou ruskou kvalifikantkou Margaritou Gasparianovou, 112. v hodnotení, v premiérovom vzájomnom súboji za 91 minút 3:6, 5:7.

Dvadsaťšesťročná Bratislavčanka Cibulková, je po štvormesačnej výluke vrátane marcovej operácii ľavej nohy 59. v renkingu, v oboch setoch mala náskok brejku (3:0, resp. 4:1), ale napokon sa nedokázala presadiť. 

Zverenkyňa kapitána fedcupovej reprezentácie SR Mateja Liptáka Cibulková pri júnovom návrate bola v osemfinálovom 3. kole na tráve v anglickom Eastbourne, ale aj so zarátaním miestneho nezdaru proti Bulharke Cvetane Pironkovovej teraz ťahá šnúru štyroch prehier. Najbližšie sa predstaví od 10. augusta v kanadskom Toronte. 

Dvojhra - 1. kolo: 

Margarita Gasparianová (Rus.) - Dominika Cibulková (SR-3) 6:3, 7:5 za 91 minút