Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (3)

 Basketbal (114)

 DUEL VICTORKY (5)

 Florbal (1)

 Futbal (2921)

 Hádzaná (44)

 Hokej (1022)

 Rugby (1)

 Snooker (31)

 Stolný tenis (8)

 Šípky (32)

 Tenis (53)

 Volejbal (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Brankár Hudáček sa predstaví v Zápase hviezd KHL, hráčov už vyberali novinári aj fanúšikovia

07.12.2017 Slovenský hokejový brankár Július Hudáček sa predstaví v januárovom Zápase hviezd KHL v kazašskej Astane.

 

 

Dvadsaťdeväťročného gólmana klubu Severstaľ Čerepovec do duelu nominovali novinári, spomedzi brankárov Tarasovovej divízie dostal o jeden hlas viac ako Iľja Sorokin z CSKA Moskva. Duel sa uskutoční 14. januára 2018.

Okrem hlasovania žurnalistov sa konal už aj výber fanúšikov, žiadny ďalší slovenský hokejista ani hráč Slovana Bratislava sa do výberov divízií nedostal. Jednotlivé tímy doplní o ďalších hráčov vedenie KHL.

Známe zloženie divíznych výberov na Zápas hviezd KHL 2018

ZÁPADNÁ KONFERENCIA

Bobrovova divízia: Ryan Zapolski (Jokerit Helsinki) – Dmitrij Kalinin (Spartak Moskva), Marc-André Gragnani (Dinamo Minsk), Patrik Hersley (SKA Petrohrad) – Eeli Tolvanen (Jokerit Helsinki), Iľja Kovaľčuk (SKA Petrohrad), Nikita Gusev (SKA Petrohrad)
Tarasovova divízia: Július Hudáček (Severstač Čerepovec) – Staffan Kronwall (Lokomotiv Jaroslavľ), NIkita Nesterov (CSKA Moskva), Vojtěch Mozík (Viťaz Podoľsk) – Kirill Kaprizov (CSKA Moskva), Dmitrij Kagarlickij (Severstaľ Čerepovec), Pavel Padakin (HK Soči)

VÝCHODNÁ KONFERENCIA

Charlamovova divízia: Emiľ Garipov (Ak Bars Kazaň) – Andrej Markov (Ak Bars Kazaň), Kris Lee (Metallurg Magnitogorsk), Nikita Trjamkin (Avomobilist Jekaterinburg) – Sergej Mozjakin (Metallurg Magnitogorsk), Vladimir Tkačov (Ak Bars Kazaň), Dan Sexton (Neftechimik Nižnekamsk)
Černyšovova divízia: Alexej Krasikov (Sibir Novosibirsk) – Kevin Dallman (Barys Astana), Philip Larsen (Salavat Julajev Ufa), Jevgenij Medvedev (Avangard Omsk) – Nigel Dawes (Barys Astana), Linus Omark (Salavat Julajev Ufa), Alexej Byvaľcev (Amur Chabarovsk)