Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Futbal (13)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Brankár Dušan Kuciak prestúpil do anglického Hull City

Aktuálny líder druhej najvyššej anglickej súťaže The Championship sa údajne o slovenského gólmana Dušana Kuciaka zaujímal niekoľko mesiacov a chcel ho získať už v lete minulého roka.

 

Slovenský brankár Dušan Kuciak je definitívne futbalistom anglického druholigového klubu Hull City. Tridsaťročný žilinský rodák naposledy pôsobil v poľskej Legii Varšava. So svojím novým zamestnávateľom podpísal zmluvu na 18 mesiacov a bude nosiť dres s číslom 30, informovala oficiálna internetová stránka tímu z KC Stadium. Výšku odstupného nezverejnili, anglické i poľské médiá špekulatívne operovali so sumou 250-tisíc libier. 

Kuciak mal v Legii platný kontrakt iba do konca tejto sezóny 2015/2016 a jeho predĺženie nepodpísal. Vedenie Varšavčanov sa z tohto dôvodu rozhodlo predať svoju oporu, aby za ňu získalo aspoň nejaké finančné prostriedky. Aktuálny líder The Championship sa o slovenského gólmana zaujímal niekoľko mesiacov a chcel ho získať už v lete minulého kalendárneho roka. V hre o jeho služby údajne boli aj turecký Osmanlispor a nemenovaný účastník najvyššej nemeckej súťaže. 

Kuciak bol strážcom troch žrdí Legie od leta 2011. V metropole Poľska vybojoval dva majstrovské primáty a tri celkové triumfy v národnom pohári. V roku 2005 krátko hosťoval v anglickom West Hame United, v minulosti chytal tiež za Trenčín, Žilinu a rumunské mužstvo Vaslui.