Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (15)

 Austrálsky futbal (4)

 Baseball (31)

 Basketbal (94)

 Cyklistika (15)

 DUEL VICTORKY (3)

 Futbal (4707)

 Hádzaná (30)

 Hokej (453)

 Rugby (4)

 Šípky (9)

 Tenis (256)

 UFC (11)

 Volejbal (34)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

AS Rím mal kúpiť Slováka Gyömbéra za dva milióny eur

14.08.2015 Norbert Gyömbér sa čoskoro stane novým obrancom AS Rím, uviedol tuttomercatoweb.com

 

Taliansky Tuttomercatoweb vo štvrtok napísal, že tamojšie futbalové kluby Catania Calcio a AS Rím sa dohodli na presune slovenského reprezentanta Norberta Gyömbéra za dva milióny eur.

Nešpecifikoval však, či ide o protihodnotu za trvalý prestup alebo hosťovanie. Spomenutý zdroj ďalej informoval, že predstavitelia tímu z hlavného mesta sa s 23-ročným defenzívnym univerzálom stretnú na budúci týždeň. "Norbert Gyömbér sa čoskoro stane novým obrancom AS Rím," uviedol tuttomercatoweb.com.

Brankár ManUtd De Gea nenastúpi ani proti Aston Ville

Podľa trénera "červených diablov" Luisa Van Gaala 24-ročný gólman stále nie je v dostatočnej psychickej kondícii.

Španielsky futbalový gólman David De Gea nebude strážiť bránku Manchestru United ani v piatkovom 2. kole najvyššej anglickej súťaže na ihrisku Aston Villy. Podľa trénera "červených diablov" Luisa Van Gaala 24-ročný gólman stále nie je v dostatočnej psychickej kondícii, aby mohol nastúpiť v ligovom zápase.

Šesťdesiatštyriročný odborník ďalej v rozhovore prezradil, že nedávne komentáre Bulhara Christa Stoičkova o tom, že ničí klub z Old Trafford, sa ho nedotkli. "Vždy keď niekto vyhlasuje podobné veci, zvažujem kto to je a prečo to hovorí.

Stoičkova som svojho času poslal preč z Barcelony a to bude zrejme dôvod jeho správania sa. Podobné komentáre mal aj Luca Toni, keď musel odísť z Bayernu. Stále sa však nájde množstvo hráčov, ktorí si ma vážia, preto ma podobné manifesty neurážajú," povedal rodák z Amsterdamu.