Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (1)

 Austrálsky futbal (4)

 Basketbal (58)

 DUEL VICTORKY (5)

 Florbal (5)

 Futbal (3745)

 Futsal (4)

 Hádzaná (40)

 Hokej (455)

 Rugby (11)

 Tenis (178)

 Volejbal (24)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Albánci obvinili Ondreja Dudu, že zranenie simuloval

04.08.2015 Minulý štvrtok počas prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy na pôde albánskeho mužstva FK Kukësi trafil Dudu predmet z tribúny od domácich priaznivcov.

 

Predstavitelia albánskeho futbalového klubu FK Kukësi obvinili slovenského reprezentanta v službách poľskej Legie Varšava Ondreja Dudu zo simulovania.

Oficiálne konto FK Kukësi na Facebooku zverejnilo fotografie Ondreja Dudu, pod ktorými bolo uvedené:"Toto je jeden z hráčov Legie Duda, ktorého údajne zasiahli fanúšikovia. Na prvom obrázku sa odohráva dráma, akoby mu spadla na hlavu bomba. Na druhej snímke môžete vidieť, akoby sa nič nestalo a neexistuje žiadna stopa. Po úspešne skončenej misii si ešte urobil selfie. Je vidieť, že na 100 % simuloval." 

Ako je známe, minulý štvrtok počas prvého zápasu 3. predkola Európskej ligy na pôde albánskeho mužstva FK Kukësi trafil Dudu predmet z tribúny od domácich priaznivcov. Hráči poľského tímu oslavovali v 51. min v Tirane svoj druhý gól, keď fanúšikovia domácich začali hádzať na ihrisko kamene a sklo. Jeden z ostrých predmetov trafil do hlavy Ondreja Dudu. Sninského rodáka odniesli z ihriska a záchranári chceli zavolať aj sanitku. Dvadsaťročný ofenzívny hráč sa nechal ošetriť a s obväzom na hlave chcel pokračovať v hre. 

Hlavný arbiter po výtržnostiach fanúšikov albánskeho mužstva najskôr prerušil zápas za stavu 2:1 pre Legiu a konzultoval situáciu s hráčmi i trénermi. Oba tímy sa odobrali do šatní. Rozhodca Stephan Klossner zo Švajčiarska po rozhovore s delegátom UEFA predčasne ukončil stretnutie, ktoré bude mať dohru za zeleným stolom. Legia pravdepodobne vyhrá kontumačne, UEFA rozhodne v pondelok.