Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Austrálsky futbal (9)

 Badminton (1)

 Basketbal (14)

 Futbal (2872)

 Futsal (2)

 Hokej (22)

 MMA (10)

 Rugby (12)

 Stolný tenis (76)

 Šípky (43)

 Tenis (15)

 UFC (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Video: Tenistka nezvládla vypätie, zvracala priamo na kurte

"Samotné vracanie priamo pred divákmi ešte na tom celom nebolo najhoršie. Trápnejšie mi bolo, keď to tak dlho upratovali," priznala 22-ročná Američanka.
"Samotné vracanie priamo pred divákmi ešte na tom celom nebolo najhoršie. Trápnejšie mi bolo, keď to tak dlho upratovali," priznala 22-ročná Američanka.MELBOURNE 19. januára (WEBNOVINY) - Na melbournských grandslamových Australian Open zatiaľ nepanujú obávané extrémne teploty, americká tenistka Christina McHalová sa však v pondelok nevyhla dáveniu pod vplyvom vypätia.
Všetky správy z Australian Open nájdete ----> TU.
Priamo na dvorci zvracala za stavu 4:4 v treťom sete zápasu 1. kola s 33-ročnou francúzskou kvalifikantkou Stéphanie Foretzovou. Neskôr na príjme v štrnástom geme odvrátila mečbal, napokon triumfovala za 189 minút 6:4, 1:6, 12:10. Nazbierala o päť fiftínov menej (128:133). Záverečné dejstvo trvalo takmer dve hodiny. Video: Tenistka zvracala priamo na kurte "Samotné vracanie priamo pred divákmi ešte na tom celom nebolo najhoršie. Trápnejšie mi bolo, keď to tak dlho upratovali. Cítila som sa však oveľa lepšie, keď som si uľavila," priznala 22-ročná Američanka, ktorá v 2. kole bude čeliť Nemke Carine Witthöftovej. Dúfa, že tentoraz sa zdrží na kurte kratšie. McHalová v minulosti v 1. kolách na Majors dva razy prehrala 7:9 v treťom, ale aj uspela 8:6 a 10:8. Obrazom: Najkrajšie momenty z prvého dňa Australian Open Obrazom: Fantastický úvodný deň našich na Australian Open, všetci postúpili do ďalšieho kola "Mám pocit, že všetky moje prvé kolá na grandslamových turnajoch sú veľké drámy. Dnes som veľmi šťastná, že túto som zvládla," vyhlásila 22-ročná 54. hráčka renkingu WTA.
Odporúčame: Cibulková v Melbourne otočila zápas, vyhrala aj Hantuchová Austrálčania odohrali päťsetové drámy, všetci postúpili Federer, Murray i Nadal v Melbourne prefrčali prvým kolom Obrazom: Najkrajšie momenty z prvého dňa Australian Open Skvelý deň našich na Australian Open, všetci postúpili ďalej Ivanovičová na Australian Open vypadla, prekvapení bolo viac Čepelová sa odhlásila z Australian Open, leží v nemocnici
Zatvoriť