Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Austrálsky futbal (9)

 Badminton (3)

 Baseball (1)

 Basketbal (10)

 Futbal (3851)

 Hokej (16)

 MMA (10)

 Rugby (9)

 Snooker (22)

 Stolný tenis (138)

 Šípky (38)

 Tenis (13)

 UFC (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Do megaaféry s daňami je namočená i bývala tenisová jednotka

Bývalý ruský tenista údajne disponoval na troch rôznych účtoch britskej banky HSBC sumou dovedna 4,87 milióna amerických dolárov.
Bývalý ruský tenista údajne disponoval na troch rôznych účtoch britskej banky HSBC sumou dovedna 4,87 milióna amerických dolárov.MOSKVA 10. februára (WEBNOVINY) - Bývalý líder svetového rebríčka tenistov Marat Safin odmietol spojenie so škandálom okolo švajčiarskej pobočky britskej banky HSBC, ktorá pomáhala bohatým klientom vyhýbať sa daniam a zatajovať majetok v hodnote miliónov dolárov. Na zozname prominentných športovcov sa Rus ocitol so španielskym jazdcom formuly 1 Fernandom Alonsom, talianskym manažérom zo spomenutého motoristického odvetvia Flaviom Briatorem, uruguajským futbalistom Diegom Forlánom, talianskym cestným motocyklistom Valentinom Rossim a ďalšími. Databáza, ktorú v rokoch 2006 a 2007 odcudzil počas svojho pôsobenia v HSBC informatik Hervé Falciani a dodal ich úradom vo francúzskom Nice, uvádza, že Safin disponoval na troch rôznych účtoch sumou dovedna 4,87 milióna amerických dolárov. "Je to nezmysel. Nikto tu nepodvádzal na žiadnych daniach," bránil sa Safin, poslanec ruskej Štátnej dumy za stranu Jednotné Rusko prezidenta Vladimira Putina. Aféra Swissleaks sa zakladá na takmer 60 000 dokumentoch, ktoré poskytujú údaje o viac ako 100 000 klientoch HSBC z 203 krajín. Objem prostriedkov je vyše 100 miliárd USD. Safin ukončil kariéru v roku 2009 ako dvojnásobný grandslamový šampión.
Odporúčame: Obrazom: To je kosť, Wozniacka ukázala sexi postavu Lacko v Memphise dohral, vyradil ho bombardér Karlovič Rybáriková uhrala päť gemov, Cibulková končí vo štvorhre Hantuchová sa vyhla kanárovi, v Pattayi si zahrá osemfinále Slovenky si v baráži Pohára federácie zahrajú proti Švédkam Najlepší tenisti pýtajú veľa, Djokovič stojí najmenej milión
Zatvoriť