Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (6)

 Bandy hokej (11)

 Basketbal (192)

 Bowls (4)

 Box (5)

 DUEL VICTORKY (4)

 Florbal (8)

 Futbal (5298)

 Futsal (6)

 Hádzaná (61)

 Hokej (1076)

 Lyžovanie (60)

 Parlamentné voľby (5)

 Rugby (27)

 Šípky (8)

 Tenis (498)

 UFC (13)

 Vodné pólo (8)

 Volejbal (72)

 Zvýhodnené kurzy (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Tvrdá rana pre Portugalsko, Ronaldo možno šampionát nedohrá

Lekár odporúča Cristianovi Ronaldovi odstúpiť z turnaja. Aktuálne problémy s kolenom by podľa chirurga Josého Carlosa Noronhu mohli ohroziť pokračovanie jeho kariéry.
RIO DE JANEIRO 19. júna (WEBNOVINY) - Kapitán portugalskej futbalovej reprezentácie Cristiano Ronaldo má opäť zdravotné problémy. Útočník Realu Madrid musel o hodinu skôr opustiť stredajšiu tréningovú jednotku počas XX. majstrovstiev sveta v Brazílii. Úradujúci najlepší futbalista planéty strávil záverečných 60 minút tréningu s ľadovým obkladom na ľavom kolene.
Všetko o MS vo futbale nájdete ----> TU
Rodáka z Funchalu už pred šampionátom trápili problémy s ľavým kolenom a tiež stehenným svalom. Otázna bola aj jeho účasť v pondelkovom úvodnom vystúpení proti Nemecku (0:4), v ktorom Ronaldo napokon odohral celých 90 minút. Obrazom: Stredajšie zápasy na MS vo futbale Známy lekár José Carlos Noronha údajne pred MS hráčovi odporučil, aby sa na šampionáte nezúčastnil a aspoň dva mesiace si od futbalu oddýchol. Hra so zraneným kolenom by totiž mohla ohroziť jeho ďalšiu kariéru.
Viac o stredajších zápasoch na MS: Obrazom: Najkrajšie momenty zo siedmeho dňa na MS vo futbale Video: Holanďania otočili súboj a zdolali Austrálčanov Video: Chorváti na MS deklasovali 'neskrotné levy' Video: Španieli titul na MS neobhája, ich sen ukončilo Čile Video: Assou-Ekotto počas zápasu MS zaútočil na Moukandja Španielov médiá po vypadnutí nešetria, ste ako Titanic
Podľa Noronhu by v najhoršom prípade mohlo prísť k nenapraviteľnému roztrhnutiu väzov v kolene. "Povedal som mu: Nechajte svoje kolená oddýchnuť, pretože vaša budúcnosť môže byť v nebezpečenstve," cituje Noronhu portál nbcsports.com. Ronaldo chirurgovi údajne odpovedal slovami, že jedine on urobí rozhodnutie, či bude hrať. Video: Portugalčania vo svojom prvom zápase na MS v Brazílii utŕžili debakel
Zatvoriť