Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (6)

 Bandy hokej (11)

 Basketbal (192)

 Bowls (4)

 Box (5)

 DUEL VICTORKY (4)

 Florbal (8)

 Futbal (5289)

 Futsal (6)

 Hádzaná (61)

 Hokej (1027)

 Lyžovanie (60)

 Parlamentné voľby (5)

 Rugby (27)

 Šípky (8)

 Tenis (484)

 UFC (13)

 Vodné pólo (8)

 Volejbal (72)

 Zvýhodnené kurzy (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Suárez a Cavani ako malí bývali vedľa seba, nestretli sa

Obaja uruguajskí reprezentanti majú 27 rokov, narodili sa v rovnakom meste Salto, dokonca v tej istej pôrodnici a vekový rozdiel medzi nimi je iba 21 dní.
RIO DE JANEIRO 19. júna (WEBNOVINY) - Azda najväčšími hviezdami uruguajskej futbalovej reprezentácie na XX. majstrovstvách sveta v Brazílii sú útočníci Edinson Cavani a Luis Suárez.
Všetko o MS vo futbale nájdete ----> TU
Zaujímavosťou je, že obaja majú 27 rokov, narodili sa v rovnakom meste Salto, ba dokonca v tej istej pôrodnici. Keďže vekový rozdiel medzi nimi je iba 21 dní, s dávkou nadhľadu by sa dalo povedať, že ich mamy sa v spomenutej nemocnici míňali. Redaktori britského The Telegraph navštívili miesto, kde obaja hráči robili prvé krôčiky. Suárez a Cavani v detstve bývali len šesť blokov od seba a napriek tomu sa ich cesty v útlom veku nikdy neskrížili. Obrazom: Stredajšie zápasy na MS vo futbale "Možno proti sebe hrávali, keď mali päť alebo šesť rokov, ale skôr si myslím, že sa to nestalo," tvrdí Cavaniho otec Luis. Do svojho rodného mesta údajne častejšie zavíta len Cavani, Suárez vraj len výnimočne. "Luis sa sem nerád vracia, asi na to má svoje dôvody," vyhlásila sekretárka Susanna Rossiová zo Suárezovej základnej školy a prezradila, že všetky deti aktuálne vidieť len v dvoch dresoch - buď jedného alebo druhého slávneho rodáka.
Zatvoriť