Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (6)

 Bandy hokej (11)

 Basketbal (192)

 Bowls (4)

 Box (5)

 DUEL VICTORKY (4)

 Florbal (8)

 Futbal (5298)

 Futsal (6)

 Hádzaná (61)

 Hokej (1076)

 Lyžovanie (60)

 Parlamentné voľby (5)

 Rugby (27)

 Šípky (8)

 Tenis (498)

 UFC (13)

 Vodné pólo (8)

 Volejbal (72)

 Zvýhodnené kurzy (10)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Laco mení v KHL dres, putuje za trénerom do Barysu Astana

Tridsaťdvaročný gólman má síce s Ukrajincami podpísaný kontrakt do apríla 2016, ale vedenie KHL zatiaľ na nasledujúci ročník nedovolilo Donbasu štartovať.
ASTANA 19. júna (WEBNOVINY) - Slovenský brankár Ján Laco sa z ukrajinského Donbasu Doneck sťahuje v Kontinentálnej hokejovej lige (KHL) do kazašského Barysu Astana. Informuje o tom portál sport.ru. Tridsaťdvaročný gólman má síce s Ukrajincami podpísaný kontrakt do apríla 2016, ale vedenie KHL zatiaľ na nasledujúci ročník nedovolilo Donbasu štartovať v nadnárodnej súťaži pre komplikovanú politickú situáciu a "zmrazilo" zmluvy všetkých hráčov. Ján Laco putuje do Kazachstanu za trénerom Andrejom Nazarovom, ktorý odišiel z Donbasu do Barysu v stredu.
Odporúčame aj: Je to definitívne, Donbas Doneck nebude hrať v KHL Nováčik KHL zmenil názov, na dresoch bude mať leopardy Slovan absolvuje v príprave KHL desať stretnutí, dve doma
"Všetko to bolo veľmi rýchle. Nemám ešte ani podpísanú zmluvu a nejako sa to už dostalo do ruských médií. V hre toho veľa nebolo. Prišla táto zaujímavá ponuka, tak som do toho hneď išiel," cituje portál SZH.sk Jána Laca. Pre vicemajstra sveta z Helsínk 2012 Laca to bude už tretí klub v KHL. Pred pôsobením v Donecku chytal za popradský HC Lev. Rodák z Liptovského Mikuláša absolvoval v predchádzajúcom ročníku 14 duelov základnej časti, v play-off dostal šancu v 8 zápasoch.
Zatvoriť