Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Bandy hokej (6)

 Basketbal (200)

 Box (1)

 DUEL VICTORKY (6)

 Futbal (5320)

 Hádzaná (62)

 Hokej (1653)

 Lyžovanie (20)

 Parlamentné voľby (5)

 Rugby (19)

 Snooker (16)

 Stolný tenis (1)

 Šípky (8)

 Tenis (228)

 Volejbal (56)

 Zvýhodnené kurzy (5)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Alonsa prepustili z nemocnice, vynechá skúšobné jazdy

Tridsaťtriročný bývalý dvojnásobný majster sveta strávil v nemocnici tri noci, teraz sa vrátil do svojho rodičovského domu v Oviede.
Tridsaťtriročný bývalý dvojnásobný majster sveta strávil v nemocnici tri noci, teraz sa vrátil do svojho rodičovského domu v Oviede. BARCELONA 25. februára (WEBNOVINY) - Jazdca formuly 1 Fernanda Alonsa v stredu prepustili z nemocnice po nedeľňajšej havárii na okruhu Catalunya pri Barcelone počas testov pred začiatkom novej sezóny. Španielsky pilot McLarenu však vynechá záverečné skúšobné jazdy, ktoré sa od štvrtka do nedele uskutočnia taktiež v metropole Katalánska. V kokpite monopostu MP4-30 ho zastúpi Kevin Magnussen.
Odporúčame: McLaren zverejnil dôvod Alonsovej nehody, môže za ňu vietor Alonso ostáva po vážnej nehode v opatere lekárov v Barcelone
Tridsaťtriročný bývalý dvojnásobný majster sveta strávil v nemocnici tri noci, teraz sa vrátil do svojho rodičovského domu v Oviede. Alonso v nedeľu stratil kontrolu nad svojím vozidlom v zákrute číslo tri a bokom narazil do múru. Pri náraze utrpel otras mozgu a na chvíľu upadol do bezvedomia, nereagoval na tímové rádio. Po nehode bol ešte chvíľu dezorientovaný a poriadne otrasený. V nemocnici absolvoval CT aj MRI vyšetrenia, ktoré neodhalili žiadne ďalšie zranenia. McLaren v pondelkovom stanovisku uviedol, že za Alonsovu nehodu mohol prudký a nepredvídateľný vietor. Na úvod posledných testov pred novým ročníkom sa ako prvý posadí do kokpitu MP4-30 Jenson Button. Sezóna odštartuje 15. marca v austrálskom Melbourne Parku. Informácie pochádzajú z portálu ESPN.
Zatvoriť