Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Bandy hokej (8)

 Basketbal (200)

 Box (1)

 DUEL VICTORKY (6)

 Futbal (5327)

 Hádzaná (95)

 Hokej (1630)

 Lyžovanie (20)

 Parlamentné voľby (5)

 Rugby (19)

 Snooker (16)

 Šípky (8)

 Tenis (281)

 Volejbal (56)

 Zvýhodnené kurzy (5)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Handzušova kariéra nie je na konci, možno sa vráti do NHL

Michal Handzuš zatiaľ posledné dve sezóny v NHL odohral v tíme Chicago Blackhawks, kde sa tešil aj zo zisku Stanleyho pohára.
Michal Handzuš zatiaľ posledné dve sezóny v NHL odohral v tíme Chicago Blackhawks, kde sa tešil aj zo zisku Stanleyho pohára. BANSKÁ BYSTRICA 25. februára (WEBNOVINY) - Kariéra Michala Handzuša sa ešte nekončí, slovenský hokejový útočník sa možno vráti aj do prestížnej NHL. Handzuš bude mať v marci 38 rokov, ale jeho agent Matt Keator tvrdí, že sa má dobre a hokejovo ešte má čo ukázať. "Jeho kariéra ešte nie je na konci. Stále má záujem pokúsiť sa o návrat do NHL. Nikdy to nevylúčil. Túto sezónu odohral na Slovensku aj preto, aby bol viac s rodinou a doliečil si niektoré zranenia," povedal Keator v rozhovore pre ESPN.
Odporúčame: Video: V NHL sa zrodili shutouty, Slováci prispeli k výhram
Server Prohockeytalk nevylučuje, že niekto v zámorí ešte siahne po skúsenostiach defenzívneho stredného útočníka. Handzuš zatiaľ posledné dve sezóny v NHL odohral v tíme Chicago Blackhawks, kde sa tešil aj zo zisku Stanleyho pohára. V aktuálnom súťažnom ročníku si obliekal dres rodnej Banskej Bystrice, v 22 zápasoch strelil 7 gólov a pridal 11 asistencií. Hokejisti Banskej Bystrice aj jeho zásluhou postúpili do extraligového play-off z 3. miesta a v prvom kole vyraďovacej časti si zmerajú sily s Trenčínom.
Zatvoriť