Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Americký futbal (2)

 Bandy hokej (7)

 Basketbal (190)

 Box (1)

 DUEL VICTORKY (6)

 Futbal (5326)

 Hádzaná (94)

 Hokej (1624)

 Lyžovanie (20)

 Parlamentné voľby (5)

 Rugby (19)

 Snooker (16)

 Šípky (8)

 Tenis (292)

 Volejbal (56)

 Zvýhodnené kurzy (5)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Marek Hamšík je znova v ideálnej zostave kola Serie A

Slovenskému záložníkovi SSC Neapol vyniesol nomináciu do najlepšej jedenástky gól v pondelkovom stretnutí proti Sassuolu, v ktorom potvrdil víťazstvo svojho tímu 2:0.
Slovenskému záložníkovi SSC Neapol vyniesol nomináciu do najlepšej jedenástky gól v pondelkovom stretnutí proti Sassuolu, v ktorom potvrdil víťazstvo svojho tímu 2:0. BRATISLAVA 25. februára (WEBNOVINY) - Marek Hamšík sa znova ocitol v ideálnej zostave kola v rámci najvyššej talianskej futbalovej súťaže Serie A. Slovenskému záložníkovi SSC Neapol vyniesol nomináciu do najlepšej jedenástky gól v pondelkovom stretnutí proti Sassuolu, v ktorom potvrdil víťazstvo svojho tímu 2:0.
Odporúčame: Video: Hamšík skóroval, Neapolu pomohol získať tri body
Pre 27-ročného banskobystrického rodáka išlo o tretí presný zásah v ligovom ročníku. Skóre predmetného duelu 24. kola otvoril v 61. minúte kolumbijský útočník Duván Zapata, ktorý sa takisto ocitol v ideálnej zostave. Neapol je v tabuľke Serie A na treťom mieste s dvojbodovým mankom na druhý AS Rím. Taliansko - Serie A - 24. kolo - ideálna zostava (zdroj: Football-Italia.net): Sportiello (Atalanta) - Vidič (Inter Miláno), Chiellini (Juventus Turín), Rugani (Empoli) - Candreva (Lazio Rím), Pirlo (Juventus Turín), Bonaventura (AC Miláno), HAMŠÍK (Neapol) - Salah (Fiorentina), Maccarone (Empoli), D. Zapata (Neapol)
Zatvoriť