Neprihlásený
Prihlásenie
 
Tiket neobsahuje žiadne tipy.

 

LIVE

Dnes

Dnes a noc

Dnes a zajtra

 Hodiny

 Dni

 Austrálsky futbal (9)

 Badminton (2)

 Basketbal (10)

 Futbal (3908)

 Hokej (14)

 MMA (10)

 Rugby (9)

 Snooker (22)

 Stolný tenis (100)

 Šípky (36)

 Tenis (36)

 UFC (12)

Zobraziť vybrané

Zobraziť celú ponuku podľa

 
 
Overenie tiketu
Číslo tiketu
Kontrolné číslo (za /)

 

 

 

Corgoň liga zanikne po 11 rokoch, súťaž dostane nový názov

Najvyššia slovenská futbalová súťaž sa bude volať inak. Súčasný názov zanikne, lebo spoločnosť Heineken Slovensko sa rozhodla ukončiť spoluprácu s riadiacim orgánom dvoch najvyšších domácich súťaží Úniou ligových klubov.
BRATISLAVA 20. mája (WEBNOVINY) - Najvyššia slovenská futbalová súťaž sa bude počas nasledujúcich štyroch sezón volať Fortuna liga. Súčasný názov Corgoň liga zanikne, lebo spoločnosť Heineken Slovensko sa rozhodla ukončiť spoluprácu s riadiacim orgánom dvoch najvyšších domácich súťaží Úniou ligových klubov (ÚLK). Dôvodom ukončenia kooperácie sú iné strategické zámery spoločnosti Heineken Slovensko a značky Corgoň v oblasti marketingu a zameranie na ďalšie komunikačné aktivity. "ÚLK spoločne so svojím marketingovým partnerom UFA Sports Slovakia uzavrela zmluvu s novým titulárnym partnerom najvyššej slovenskej futbalovej súťaže spoločnosťou Fortuna SK," uvádza sa v tlačovej správe ÚLK poskytnutej zástupcom médií na utorkovej tlačovej konferencii v Bratislave.
Odporúčame: Nitra zotrváva medzi slovenskou elitou, porazila Trnavu Trenčín si výhrou nad Bystricou upevnil druhú pozíciu Trenčín rozstrieľal Ružomberok, Slovan získal ôsmy titul
"Je mi potešením oficiálne oznámiť uzatvorenie dohody so spoločnosťou Fortuna SK, vďaka ktorej vstupuje do slovenského ligového futbalu nový významný partner. Podpis zmluvy na štyri roky jasne dokumentuje, že Fortuna vníma toto spojenie ako svoju strategickú prioritu. Verím, že spolu odštartujeme ďalšiu dlhodobú etapu v slovenskom profesionálnom futbale," komentoval výkonný riaditeľ UFA Sports Róbert Müller. "Podarilo sa nám zvrátiť pokles návštevnosti ligových zápasov a verím, že v nastúpenom trende budeme pokračovať aj pod novým názvom súťaže. Týmto v mene ÚLK a jej klubov vítam spoločnosť Fortuna v portfóliu našich partnerov," uviedol prezident ÚLK Dušan Tittel. Najvyššia slovenská súťaž sa volala Corgoň liga jedenásť rokov.

Zatvoriť