Volejbal (28)

Zvýhodnené kurzy (5)

Slovan zvíťazil aj šiestykrát v sérii, je to rekord

30.11.2015 V nedeľu popoludní na ľade Chanty-Mansijska zvíťazili 3:1.

Hráči Slovana Bratislava predĺžili sériu víťazstiev v Kontinentánej hokejovej lige na šesť, čo je nový rekord belasých v tejto súťaži. V nedeľu popoludní na ľade Chanty-Mansijska zvíťazili 3:1 (0:0, 1:1, 2:0). Po bezgólovej prvej tretine hostia viedli od 28. min zásluhou Ladislava Nagya, ktorý v presilovke strelou švihom od pravého kruhu otvoril skóre.

Na konci druhej tretiny vyrovnal Konstantin Panov. Jediného slovenského zástupcu v KHL poslal opäť do vedenia Dávid Skokan, ktorý v 50. min vyťažil z prečíslenia a výbornej prihrávky Patrika Lušňáka. Domáci to v závere skúsili s hrou bez brankára a to využil Michel Miklík, ktorý v 59. min gólom do prázdnej bránky pečatil víťazstvo Slovana na 3:1.

"Odohrali sme dobrý zápas, škoda, že z množstva šancí sme nedali viac gólov. Takticky sme však stretnutie zvládli a zaslúžene vyhrali. Je to veľmi povzbudivý výsledok na začiatok ťažkého tripu," komentoval tréner Miloš Říha na stránke HC Slovan Bratislava.

Jugra Chanty-Mansijsk - HC Slovan Bratislava 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 40. K. Panov (Lalenkov) - 28. L. Nagy (Višňovský, Jeglič), 50. Skokan (Lušňák), 60. Miklík (Kašpar)
Vylúčení: 3:4 na 2 min, navyše Ivanov (Chanty-Mansijsk) 10 min osobný trest + DKZ, presilovky: 0:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Dejev, Safiullov - Golovľov, Šišlo,

Zostavy:
Chanty-Mansijsk: Gelašvili - Kalašnikov, Želdakov, Mamkin, Antonov, Pogorišnyj, Vasilčenko, Ugoľnikov, Chvostov - Sitnikov, K. Panov, Bortnikov - Varfolomejev, Ivanov, Lalenkov - Buľanskij, Taratuchin, Medvedev - Ševčenko, Ankudinov, Beľajev
Slovan: Garnett - Višňovský, Sersen, Barker, Švarný, Valach, V. Mihalik, L. Kozák - Jeglič, Tičar, L. Nagy - Bartovič, T. Surový, Paré - Kašpar, Viedenský, Miklík - Skalický, Lušňák, Skokan

Výsledky nedeľňajších stretnutí Kontinentálnej hokejovej ligy:

Avangard Omsk - Dinamo Moskva 3:2 po sam. nájazdoch (0:0, 2:1, 0:1 - 0:0, 1:0)
Góly: 21. Paršin, 31. Perežogin, rozhodujúci sam. nájazd: I. Zubov - 30. Osipov, 50. A. Fiodorov

Barys Astana - Víťaz Podoľsk 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Góly: 1. a 21. Bochenski, 41. Krasnoslobodcev, 60. Starčenko - 52. Lukin

Jekaterinburg - Medveščak Záhreb 0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Gól: 27. Gysbers

Traktor Čeľabinsk - Salavat Julajev Ufa 1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
Góly: 32. Kručinin - 30. Engqvist, 52. Loginov, 59. Majorov

Jokerit Helsinki - Bars Kazaň 2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
Góly: 14. Sallinen, 57. Regin - 60. J. Azevedo

Dinamo Riga - Lada Togliatti 2:0 (1:0, 1:0, 0:0)