Šípky (1)

Volejbal (50)

Zvýhodnené kurzy (10)

Ruža neudržala vedenie, Senica vyrovnala v hodine dvanástej

25.07.2015 Hráči Ružomberka a Senice si do tabuľky Fortuna ligy pripísali po prvom bode, ich vzájomný zápas sa v piatok skončil remízou 1:1.

Futbalisti MFK Ružomberok neudržali jednogólové vedenie a v piatkovom stretnutí 2. kola Fortuna ligy 2015/2016 remizovali na trávniku FK Senica 1:1.

Skóre duelu otvoril striedajúci útočník Liptákov Andrej Lovás, ktorý po hodine hry vymenil na trávniku Martina Jakubka a už v 62. minúte skóroval. Domáci však v poslednej minúte riadneho hracieho času vyrovnali zásluhou stredného obrancu Róberta Pillára. Oba tímy čakajú na prvé víťazstvo v novom ročníku.

Futbal - Fortuna liga 2015/2016 - 2. kolo - piatok:

FK Senica - MFK Ružomberok 1:1 (0:0)
Góly: 90. Pillár - 62. Lovás, ŽK: 32. Kontár, 54. J. Dolný - 40. Cheptine, 43. Boszorád, 45.+ Jakubko, 90.+ Zošák, rozhodovali: Michlian - Benko, Ádám, 1589 divákov

Zostavy:
Senica: Šulla - Kontár, P. Pavlík, Pillár, Čunta (88. Hladík) - Hušek - J. Dolný, Hlohovský, S. Mráz (68. Krč), Kalabiška - J. Kosorin (73. Rajník)
Ružomberok: Šavol - Kružliak, Boszorád, Cheptine (46. P. Maslo), L. Lupták - Martin Nagy - Zošák, Juraj Vavrík, Ďubek - Masaryk (90.+ Ondrek), Jakubko (60. Lovás)